Stamboom Spek » Geertje Spek (± 1904-)

Persoonlijke gegevens Geertje Spek 


Gezin van Geertje Spek

Zij is getrouwd met Hendrik Kennedij.

Zij zijn getrouwd op 12 mei 1922 te Hekendorp.Bron 1


Tijdbalk Geertje Spek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertje Spek

Willem Spek
1831-1905
Jan Spek
1862-????
Neeltje de Ridder
± 1886-????

Geertje Spek
± 1904-????

1922

Hendrik Kennedij
± 1899-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. streekarchief rijnstreek, Aktenummer: 2

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 mei 1922 lag tussen 1,0 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 16 februari » Het Rotterdams Nieuwsblad begint als eerste dagblad met een strip, Nieuwe Oostersche Sprookjes, van de hand van Henk Backer.
      • 16 april » Duitsland en de Sovjet-Unie ondertekenen het Verdrag van Rapallo.
      • 7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
      • 10 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Mattersburg.
      • 12 september » Opening van het Stade Marcel Picot in de Franse stad Tomblaine.
      • 29 november » In de graftombe van farao Toetanchamon wordt een enorme schat gevonden.

    Over de familienaam Spek

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Spek.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Spek.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Spek (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Spek is opgesteld door Marion Spek (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marion Spek, "Stamboom Spek", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-spek/R428.php : benaderd 12 januari 2026), "Geertje Spek (± 1904-)".