Stamboom Speckmann » Maria Johanna Speckmann (1880-1964)

Persoonlijke gegevens Maria Johanna Speckmann 


Gezin van Maria Johanna Speckmann

Zij is getrouwd met Marinus Cornelis Weil.

Zij zijn getrouwd op 4 november 1914 te Amersfoort, zij was toen 34 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Johanna Speckmann?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Johanna Speckmann

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Johanna Speckmann

Jan Pieké
1816-1902

Maria Johanna Speckmann
1880-1964

1914

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 november 1914 lag tussen 3,2 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 5,3 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De eerste regelmatige luchtlijn ter wereld wordt in Florida in gebruik genomen.
      • 14 februari » Verenigd Koninkrijk - De Britannic wordt ter water gelaten in Belfast.
      • 6 maart » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Halmstads BK.
      • 7 juni » De Ancona vaart als eerste schip door de sluizen van het Panamakanaal.
      • 1 augustus » Duitsland, als verdragsgenoot van Oostenrijk-Hongarije, verklaart Rusland de oorlog en valt Luxemburg binnen.
      • 3 augustus » (Italië) - De regering in Rome verklaart zich neutraal en weigert aan de oorlog te gaan deelnemen aan de zijde van de andere partners in het Drievoudig Verbond, Duitsland en Oostenrijk-Hongarije.
    • De temperatuur op 22 september 1964 lag tussen 3,1 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 4,2 uur zonneschijn (34%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
      • 5 januari » Ontmoeting tussen Paus Paulus VI en patriarch Athenagoras I van Constantinopel in Jeruzalem. Het is de eerste ontmoeting tussen de leiders van de rooms-katholieke en Orthodoxe Kerk sinds 1439.
      • 12 januari » John Okello, een Oegandese militair, leidt een staatsgreep op Zanzibar, waarbij de democratisch verkozen regering en de sultan omvergeworpen worden.
      • 29 februari » Zwemster Dawn Fraser uit Australië scherpt in Sydney haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 58,9.
      • 24 mei » Bij rellen in het Estadio Nacional in de Peruviaanse hoofdstad Lima vinden ruim driehonderd mensen de dood.
      • 21 juni » Spanje wint het EK voetbal door in de finale titelverdediger Sovjet-Unie met 2-1 te verslaan.
      • 24 oktober » Noord-Rhodesië wordt onafhankelijk van Engeland (Zuid-Rhodesië blijft een kolonie).
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Speckmann


    De publicatie Stamboom Speckmann is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    G.J. Speckmann, "Stamboom Speckmann", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-speckmann/I136.php : benaderd 18 februari 2026), "Maria Johanna Speckmann (1880-1964)".