Stamboom Speckmann » Friedrich Wilhelm Speckmann (1877-1958)

Persoonlijke gegevens Friedrich Wilhelm Speckmann 


Gezin van Friedrich Wilhelm Speckmann

(1) Hij is getrouwd met Helena Meijer.

Zij zijn getrouwd op 3 juni 1903 te Amersfoort, hij was toen 25 jaar oud.Bron 2


(2) Hij is getrouwd met Geertruida Barendina van Schuppen.

Zij zijn getrouwd op 1 september 1911 te Ede, hij was toen 33 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Friedrich Wilhelm Speckmann?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Friedrich Wilhelm Speckmann

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Friedrich Wilhelm Speckmann


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Overlijdensadvertentie
    2. Genlias
    3. Gelders archief, 0207-8253 aktenummer 84

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 december 1877 lag rond de -2,0 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Emile Berliner vindt de microfoon uit.
      • 10 mei » Roemenië verklaart zichzelf onafhankelijk van Turkije, dit wordt op 26 maart 1881 doorgevoerd na het einde van de Roemeense burgeroorlog.
      • 15 juni » Henry Ossian Flipper studeert als eerste zwarte Amerikaan af aan de militaire academie van de Verenigde Staten.
      • 20 juni » Alexander Graham Bell zet de eerste commerciële telefoondienst op in Hamilton, Ontario.
      • 15 augustus » In hun uitvindersvete behaalt Edison toch nog een kleine overwinning op Bell: door Edisons toedoen op deze dag zeggen we tegenwoordig "hallo" als begroeting aan de telefoon en niet "ahoy" (Bells keuze).
      • 18 augustus » De Amerikaanse astronoom Asaph Hall ontdekt de manen van Mars. Hij noemt ze Phobos en Deimos.
    • De temperatuur op 1 september 1911 lag tussen 9,7 °C en 23,7 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 22 mei » In de Duitse havenstad Kiel loopt de Kaiser van stapel, het eerste turbine-lijnschip ter wereld.
      • 24 mei » In Nederland wordt de eerste vogel van een vogelringetje voorzien.
      • 30 mei » De eerste editie van de Indianapolis 500 vindt plaats op Indianapolis Motor Speedway.
      • 10 juli » Brand in twaalf panden op de Dam te Zaandam, zes doden.
      • 1 september » Anthony Fokker maakt voor het eerst een vlucht boven Haarlem met zijn eendekker Spin III.
      • 23 oktober » Italiaans-Turkse Oorlog: Kapitein-Vlieger Carlos Piazza steeg op 23 oktober 1911 om 06:19 uur met zijn Blériot XI op voor een verkenningsvlucht, om zo de Turks-Arabische opmars te lokaliseren. Hierdoor legde Kapitein-Vlieger Carlos Piazza de eerste oorlogsvlucht af in de geschiedenis en was de Blériot XI het eerste militaire vliegtuig dat ingezet werd tijdens een oorlog. Gevolgd door Kapitein-Vlieger Ricardo Moizo in een Nieuport.
    • De temperatuur op 16 januari 1958 lag tussen 2,7 °C en 5,6 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Het Verdrag van Rome treedt in werking.
      • 7 januari » Laatste stoomlocomotief in reguliere dienst in Nederland.
      • 18 februari » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Melbourne het wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 1.01,5.
      • 31 augustus » Zeezender Skånes Radio Mercur begint met haar programma.
      • 11 december » Nederlandse kabinetscrisis 1958: einde rooms-rode coalitie; einde kabinetten Drees.
      • 15 december » Benoeming van Albino Luciani, de latere paus Johannes Paulus I, tot bisschop van Vittorio Veneto (Italië).
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Speckmann


    De publicatie Stamboom Speckmann is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    G.J. Speckmann, "Stamboom Speckmann", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-speckmann/I134.php : benaderd 8 oktober 2026), "Friedrich Wilhelm Speckmann (1877-1958)".