Stamboom Sorée » Karel Hubert Hendrik "Karel" Veger (1903-1965)

Persoonlijke gegevens Karel Hubert Hendrik "Karel" Veger 


Gezin van Karel Hubert Hendrik "Karel" Veger

Hij is getrouwd met Hubertina Anna Josephina Beurskens.

Zij zijn getrouwd op 6 augustus 1932 te Tegelen, Li, NL, hij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Joachim Peter Veger  1936-2011

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Karel Hubert Hendrik "Karel" Veger?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Karel Hubert Hendrik Veger

Karel Hubert Hendrik Veger
1903-1965

1932

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 maart 1903 lag tussen 2,8 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 3 mei » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Heracles Almelo
    • 11 juni » De moord op koning Alexander Obrenović en koningin Draga Mašin van Servië maakt een einde aan de dynastie van het Huis Obrenović.
    • 2 augustus » Onsuccesvolle opstand van de Macedoniërs tegen het Ottomaanse Rijk.
    • 3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
    • 16 oktober » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Santiago Morning.
    • 1 november » Het eerste nummer van het autotijdschrift de Auto verschijnt. Het is het officiële orgaan van de Nederlandsche Automobiel Club, die in 1913 de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) zou worden.
  • De temperatuur op 6 augustus 1932 lag tussen 13,1 °C en 22,9 °C en was gemiddeld 18,0 °C. Er was 5,8 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Japan bezet Sjanghai.
    • 19 maart » Opening van de Sydney Harbour Bridge.
    • 6 mei » Moordaanslag op president Paul Doumer van Frankrijk in Parijs. De president sterft een dag later aan zijn verwondingen.
    • 3 oktober » Irak wordt onafhankelijk.
    • 20 november » Aardbeving bij Uden met een sterkte van 5,0 op de Schaal van Richter.
    • 25 december » Als eerste in de geschiedenis speelt de BBC een magnetische geluidsopname af in een radio-uitzending.
  • De temperatuur op 3 maart 1965 lag tussen -10,0 °C en 0,1 °C en was gemiddeld -4,9 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (84%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Aamir Khan, Indiaas acteur
    • 14 maart » Jean Paul de Bruijn, Nederlands biljarter
    • 30 maart » Vietnamoorlog: een autobom ontploft voor de Amerikaanse ambassade in Saigon, 22 mensen komen om, 183 raken gewond.
    • 9 september » Tibet wordt een autonome regio van China.
    • 26 november » Frankrijk lanceert een Diamant-A raket met een Asterix-1 kunstmaan aan boord, en wordt zo het derde land dat de ruimte verovert.
    • 15 december » Lancering van de bemande Gemini 6A. Gemini 6A heeft een rendez-vous met Gemini 7, de eerste in de geschiedenis.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Veger

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Veger.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Veger.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Veger (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Sorée is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jos Soree, "Stamboom Sorée", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-soree/I6497.php : benaderd 14 januari 2026), "Karel Hubert Hendrik "Karel" Veger (1903-1965)".