Stamboom Sorée » Stijntje "Jeanne" Phaff (1894-1913)

Persoonlijke gegevens Stijntje "Jeanne" Phaff 


Gezin van Stijntje "Jeanne" Phaff

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Stijntje "Jeanne" Phaff?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Stijntje "Jeanne" Phaff

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Stijntje Phaff

Pieter Paff
1873-1903

Stijntje Phaff
1894-1913


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 juli 1894 lag rond de 24,1 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
      • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
      • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
      • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
      • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
      • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
    • De temperatuur op 2 maart 1913 lag tussen -2,1 °C en 3,5 °C en was gemiddeld 1,1 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Woodrow Wilson wordt beëdigd als 28e president van de Verenigde Staten
      • 10 april » Oprichting van de Bulgaarse voetbalclub Slavia Sofia.
      • 15 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Medellín.
      • 28 augustus » Koningin Wilhelmina opent het Vredespaleis in Den Haag.
      • 10 oktober » Het Panamakanaal wordt geopend.
      • 21 december » In de New York World verschijnt de eerste kruiswoordpuzzel. Hij is bedacht door Arthur Wynne.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1879 » Jake Atz, Amerikaans honkballer († 1945)
    • 1892 » James M. Cain, Amerikaans roman- en scenarioschrijver († 1977)
    • 1899 » Charles Laughton, Brits acteur († 1962)
    • 1903 » Amy Johnson, Engelands eerste pilote († 1941)
    • 1906 » Estée Lauder, oprichtster van het cosmeticabedrijf Estée Lauder († 2004)
    • 1908 » Peter Anders, Duits operazanger († 1954)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Phaff

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Phaff.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Phaff.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Phaff (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Sorée is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jos Soree, "Stamboom Sorée", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-soree/I3872.php : benaderd 12 januari 2026), "Stijntje "Jeanne" Phaff (1894-1913)".