Stamboom Snel » Gerrit Jan Weijenberg (1881-????)

Persoonlijke gegevens Gerrit Jan Weijenberg 

  • Hij is geboren in het jaar 1881 in Deventer.
  • Beroep: .
    Mastenmaker
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 januari 2010.

Gezin van Gerrit Jan Weijenberg

Hij had een relatie met Matthias Koldenhof.

De relatie startte op 12 oktober 1905 te Apeldoorn, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Weijenberg  1907-1925

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Jan Weijenberg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Jan Weijenberg

Gerrit Jan Weijenberg
1881-????

1905
Weijenberg
1907-1925

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 oktober 1905 lag tussen 5,8 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 22 april » Oprichting Vereniging tot behoud van Natuurmonumenten in Amsterdam. Het initiatief daartoe werd genomen door Jac. P. Thijsse.
    • 3 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub DSC Arminia Bielefeld.
    • 1 juni » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Sporting Gijón.
    • 30 juni » Albert Einstein stuurt het artikel "Zur Elektrodynamik bewegter Körper" in, waarin hij de speciale relativiteitstheorie introduceert. Het wordt op 26 september gepubliceerd.
    • 17 augustus » Kabinet-Kuyper treedt af en wordt opgevolgd door Kabinet-De Meester.
    • 5 september » Einde van de Russisch-Japanse Oorlog, bij het tekenen van het Verdrag van Portsmouth. Dit was ten gunste van Japan.

Over de familienaam Weijenberg


De publicatie Stamboom Snel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robert Snel, "Stamboom Snel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-snel/I2058.php : benaderd 14 maart 2026), "Gerrit Jan Weijenberg (1881-????)".