Stamboom Snel » Arnoldus Jacobus van Hulst (1865-1931)

Persoonlijke gegevens Arnoldus Jacobus van Hulst 

  • Zij is geboren in het jaar 1865 in Maastricht.Bron 1
  • Zij is overleden in het jaar 1931 in Maastricht, zij was toen 66 jaar oud.Bron 2
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 februari 2016.

Gezin van Arnoldus Jacobus van Hulst

Zij is getrouwd met Johanna Snel.

Zij zijn getrouwd op 24 november 1886 te Maastricht, zij was toen 21 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Arnoldus van Hulst  1894-1919
  2. Antonia van Hulst  1899-1899


Notities over Arnoldus Jacobus van Hulst

Voogd / Guardian / Vormund: Arnoldus Snel, papierwerker
Toeziend Voogd / Co-Guardian / Gegenvormund: Arnoldus Snel, aardewerker

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arnoldus Jacobus van Hulst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Arnoldus Jacobus van Hulst


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Archief Limburg, T12.059, I43, N223
  2. Archief Limburg, T12.059, I298, N5
  3. Archief Limburg, T12.059, I195, N0

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 november 1886 lag rond de 5,1 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
    • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
    • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
    • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
    • 1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
    • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.

Over de familienaam Van Hulst


De publicatie Stamboom Snel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robert Snel, "Stamboom Snel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-snel/I1569.php : benaderd 16 januari 2026), "Arnoldus Jacobus van Hulst (1865-1931)".