Stamboom Snakenborg » Thijs de Vries (1878-????)

Persoonlijke gegevens Thijs de Vries 

  • Hij is geboren op 31 juli 1878 in Kollummerland.
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Tresoar, Frysk Histoarysk en Letterkundich Sintrum
    Algemeen Gemeente: Kollumerland c.a.
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: A 164
    Aangiftedatum: 02-08-1878
    Kind Thijs de Vries
    Geslacht: M
    Geboortedatum: 31-07-1878
    Vader Lammert de Vries
    Moeder Fokje Postma
  • Registratie van geboorte op 2 augustus 1878.Bron 1
  • Een kind van Lammert de Vries en Fokje Postma
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 januari 2012.

Gezin van Thijs de Vries

Hij is getrouwd met Jeltje van der Heide.

Zij zijn getrouwd op 13 mei 1899 te Kollummerland, hij was toen 20 jaar oud.Bron 2

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Tresoar, Frysk Histoarysk en Letterkundich Sintrum
Algemeen Toegangnr: 30-21
Inventarisnr: 2032
Gemeente: Kollumerland c.a.
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 28
Datum: 13-05-1899
Bruidegom Thijs de Vries
Leeftijd: 20
Geboorteplaats: Kollumerzwaag
Bruid Jeltje van der Heide
Leeftijd: 18
Geboorteplaats: Twijzel, gemeente Achtkarspelen
Vader bruidegom Lammert de Vries
Moeder bruidegom Fokje Postma
Vader bruid Pieter Jans van der Heide
Moeder bruid Tjitske Kornelis Dijkstra

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Thijs de Vries?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Thijs de Vries

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Thijs de Vries

Fokje Postma
1840-????

Thijs de Vries
1878-????

1899

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Aktenummer: A 164
    2. Aktenummer: 28

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 juli 1878 lag rond de 19,0 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
      • 4 maart » Herstel van de rooms-katholieke bisschoppelijke hiërarchie in Schotland door oprichting van het aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het aartsbisdom Glasgow zonder suffragaan-bisdommen.
      • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
      • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
      • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
      • 2 juli » Eerste Varsity (roeien).
    • De temperatuur op 13 mei 1899 lag rond de 11,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Einde van de Spaanse overheersing in Cuba.
      • 4 februari » De Duitse voetbalclub Werder Bremen wordt opgericht.
      • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
      • 27 maart » Guglielmo Marconi brengt een draadloze radioverbinding tot stand over het Kanaal
      • 21 september » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Stuttgarter Kickers.
      • 29 november » Oprichting van de Spaanse voetbalclub FC Barcelona.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Vries

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Vries.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Vries.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Vries (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Snakenborg is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J. Snakenborg, "Stamboom Snakenborg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-snakenborg/I7346.php : benaderd 7 februari 2026), "Thijs de Vries (1878-????)".