Stamboom Snakenborg » Margje Kloeze

Persoonlijke gegevens Margje Kloeze 


    Gezin van Margje Kloeze

    Zij heeft/had een relatie met Hendrik Beuving.

    De relatie startte op 5 mei 1894 te Borger.Bron 1

    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk (Moeder bruidegom)
    Archieflocatie Drents Archief

    Algemeen Toegangnr: 0166.004
    Inventarisnr: 1894
    Gemeente: Borger
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 36
    Datum: 05-05-1894
    Bruidegom Hendrik Beuving
    Geboorteplaats: Borger
    Bruid Margje Kloeze
    Geboorteplaats: Vledder
    Vader bruidegom Lambert Beuving
    Moeder bruidegom Aaltje Kuiper
    Vader bruid Jan Kloeze
    Moeder bruid Gatsche Posthumus
    Nadere informatie bruidegom: 31 jaar.; bruid: 24 jaar.; weduwnaar van Hendrikje Harders

    Kind(eren):

    1. Hendrikje Beuving  1899-????

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margje Kloeze?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Margje Kloeze

    Margje Kloeze
    ????-

    1894

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Aktenummer: 36

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 mei 1894 lag rond de 10,5 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 66%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
      • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
      • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
      • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
      • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
      • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.

    Over de familienaam Kloeze

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kloeze.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kloeze.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kloeze (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Snakenborg is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J. Snakenborg, "Stamboom Snakenborg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-snakenborg/I6018.php : benaderd 19 februari 2026), "Margje Kloeze".