Stamboom Snakenborg » Hendrik Beuving (1927-1967)

Persoonlijke gegevens Hendrik Beuving 

  • Hij is geboren in het jaar 1927 in Beilen.
  • Hij is overleden op 6 december 1967 in Groningen, hij was toen 40 jaar oud.
    Hendrik Beuving
    Beroep
    stukadoor
    Geboorteplaats
    Beilen
    Geslacht
    Man
    Leeftijd
    40 jaar
    Vader
    Nikolaas Beuving
    Moeder
    Jantje Rolina Wassen
    Relatie
    Jantje Pieters
    Gebeurtenis
    Overlijden
    Datum
    06-12-1967
    Gebeurtenisplaats
    Groningen
    Documenttype
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling
    Groninger Archieven
    Plaats instelling
    Groningen
    Collectiegebied
    Groningen
    Archief
    2111
    Registratienummer
    1269-1271
    Aktenummer
    2182
    Registratiedatum
    07-12-1967
    Akteplaats
    Groningen
    Collectie
    Bron: boek, Deel: 1269-1271, Periode: 1967
    Boek
    Overlijdensregister 1967
  • Registratie van overlijden op 7 december 1967.Bron 1
  • Een kind van Nikolaas Beuving en Jantje Rolina Wassen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 maart 2019.

Gezin van Hendrik Beuving

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Beuving?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Beuving

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Beuving

Geert Beuving
1863-????
Annigje grit
1862-1930

Hendrik Beuving
1927-1967


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. 2182

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 december 1967 lag tussen 1,3 °C en 5,5 °C en was gemiddeld 3,7 °C. Er was 8,7 mm neerslag gedurende 10,0 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
      • 14 januari » In Togo trekt het leger de macht naar zich toe en wordt generaal Étienne Eyadéma president en minister van Defensie.
      • 30 mei » Egypte en Jordanië tekenen een tweezijdig defensieverdrag.
      • 4 juni » Bisschopswijding van Jean Hengen, bisschop-coadjutor van Luxemburg.
      • 24 juli » De Franse president Charles de Gaulle haalt zich de woede van Canada op de hals door zijn steun te betuigen aan de onafhankelijkheidswens van Quebec, de Franstalige provincie van Canada.
      • 5 augustus » Het Pink Floyd album The Piper at the Gates of Dawn komt uit in het Verenigd Koninkrijk.
      • 28 november » Ontdekking van de eerste pulsar, door Jocelyn Bell Burnell en Antony Hewish.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Beuving

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beuving.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beuving.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beuving (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Snakenborg is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J. Snakenborg, "Stamboom Snakenborg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-snakenborg/I3603.php : benaderd 21 februari 2026), "Hendrik Beuving (1927-1967)".