Stamboom Smulders-Van Bussel » Leo Henry Danen (1918-1994)

Persoonlijke gegevens Leo Henry Danen 


Gezin van Leo Henry Danen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leo Henry Danen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leo Henry Danen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leo Henry Danen

Leo Henry Danen
1918-1994


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 september 1918 lag tussen 6,9 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 9,6 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 9 maart » In Wageningen wordt de landbouwhogeschool geopend.
      • 1 april » Oprichting van de Royal Air Force in het Verenigd Koninkrijk.
      • 6 juni » slag bij het Belleaubos Gunnery Sgt. Dan Daley spreekt zijn bekende quote uit: ‘C’mon you sons-of-bitches, do you want to live forever?’
      • 6 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub General Caballero onder de naam Deportivo Meilicke.
      • 20 oktober » Duitsland accepteert de voorwaarden van de Amerikaanse president Woodrow Wilson om de wereldoorlog te beëindigen.
      • 7 november » Een revolutie onder leiding van Kurt Eisner leidt tot de val van koning Lodewijk III van Beieren.
    • De temperatuur op 2 juni 1994 lag tussen 11,6 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 7,7 mm neerslag gedurende 6,8 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
      • 25 maart » De laatste Amerikaanse troepen vertrekken uit Somalië.
      • 2 juni » Het Rwandees Patriottisch Front laat bij monde van haar leider Paul Kagame weten het schieten op burgers te vermijden en te proberen om VN-soldaten niet in gevaar te brengen.
      • 18 juli » Bomaanslag op het AMIA-gebouw: Een autobom verwoest het joods cultureel centrum in Buenos Aires, met 85 doden en ruim tweehonderd gewonden als gevolg.
      • 22 augustus » Het eerste kabinet-Kok, met PvdA, VVD en D66, wordt beëdigd en volgt het kabinet-Lubbers III op. Voor het eerst sinds 1918 zit er geen confessionele partij in het kabinet.
      • 24 september » Voetballer Maurice Hofman maakt namens MVV drie doelpunten in acht minuten in het duel tegen FC Utrecht.
      • 24 december » Air France 8969 wordt gekaapt op het vliegveld van Algerije.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Danen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Danen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Danen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Danen (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Sharon Smulders, "Stamboom Smulders-Van Bussel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smulders/P4482.php : benaderd 26 januari 2026), "Leo Henry Danen (1918-1994)".