Stamboom Smithuis » Gerardus Joannes "Gerrit Jan /Gerard" SMITHUIS (1893-1925)

Persoonlijke gegevens Gerardus Joannes "Gerrit Jan /Gerard" SMITHUIS 


Gezin van Gerardus Joannes "Gerrit Jan /Gerard" SMITHUIS

Hij is getrouwd (burgerlijke stand) met Johanna Maria Hendrika van BEEM.

Zij zijn getrouwd op 3 mei 1923 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 29 jaar oud.

Datum: akte reg.8B;fol.49v%

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Joannes "Gerrit Jan /Gerard" SMITHUIS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerardus Joannes "Gerrit Jan /Gerard" SMITHUIS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Joannes SMITHUIS


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Gerardus Joannes "Gerrit Jan /Gerard" SMITHUIS



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 september 1893 lag rond de 10,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 15 april » Oprichting van de Christene Volkspartij.
      • 12 juni » Paus Leo XIII creëert vijf nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse bisschop van Mantua Giuseppe Sarto.
      • 11 augustus » De Amerikaan Arthur Augustus Zimmerman wordt in Chicago (Illinois) de eerste wereldkampioen wielrennen op de baan.
      • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
      • 1 oktober » Oprichting van de Zwolsche Athletische Club.
      • 16 november » Oprichting van de Tsjechische voetbalclub Sparta Praag.
    • De temperatuur op 3 mei 1923 lag tussen 5,4 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 2,6 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 13 april » Kurt Schwitters houdt in de bovenzaal van Hotel Phoenix te Drachten de laatste DaDa-bijeenkomst ter wereld.
      • 15 april » Insuline wordt voor de eerste keer algemeen beschikbaar voor lijders aan suikerziekte.
      • 23 mei » Oprichting van Sabena, de nationale luchtvaartmaatschappij van België.
      • 1 september » Tokio wordt getroffen door een zeer zware aardbeving met een kracht van 8,2 op de schaal van Richter. Er vallen meer dan 140.000 doden.
      • 24 oktober » Oprichting van de Albanese voetbalclub KS Flamurtari Vlorë.
      • 6 november » Jacob Schick verkrijgt een octrooi op 's werelds eerste elektrische scheerapparaat.
    • De temperatuur op 31 oktober 1925 lag tussen 8,5 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 5,9 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 30 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalbond ("Federación Ecuatoriana de Fútbol").
      • 7 juli » Oprichting van de Belgische voetbalclub Koninklijke White Star Club Lauwe.
      • 26 juli » De Belg André Massaux vestigt een nieuw wereldrecord zweefvliegen (duurvlucht) door 10 uur en 41 minuten in de lucht te blijven.
      • 30 oktober » John Logie Baird schiet in Londen de eerste tv-beelden.
      • 10 november » Gerrit Hendrik Kersten zorgde voor het aannemen van een amendement dat de val van kabinet-Colijn I veroorzaakte.
      • 25 december » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de tweede keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-2 gelijk te spelen tegen naaste belager Brazilië.
    • De temperatuur op 4 november 1925 lag tussen 5,5 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 7,6 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 8 januari » De eerste officiële voorloper van de Avrobode, de Radio Luistergids, verschijnt.
      • 3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
      • 16 april » In Sofia vinden bij een bomaanslag in de Sveta Nedeliakathedraal 150 mensen de dood.
      • 30 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalbond ("Federación Ecuatoriana de Fútbol").
      • 11 juli » De eerste TT van Assen wordt verreden over een parcours tussen de driehoek Rolde – Borger – Schoonloo.
      • 2 augustus » Conrad Hilton opent in Dallas, Texas het eerste Hilton-hotel.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1918 » Egon Schiele (28), Oostenrijks expressionistisch schilder
    • 1918 » István Tisza, (57) Hongaars politicus en premier
    • 1925 » Max Linder (pseudoniem van Gabriel-Maximilien Neuvielle) (41), Frans acteur
    • 1925 » Michail Froenze (40), opperbevelhebber van het Rode Leger
    • 1926 » Harry Houdini (52), Amerikaans boeienkoning en illusionist
    • 1929 » José Relvas (71), Portugees politicus

    Over de familienaam SMITHUIS

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam SMITHUIS.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over SMITHUIS.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam SMITHUIS (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Smithuis is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    S.H. Smithuis, "Stamboom Smithuis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smithuis/I263.php : benaderd 10 januari 2026), "Gerardus Joannes "Gerrit Jan /Gerard" SMITHUIS (1893-1925)".