De temperatuur op 24 mei 1907 lag tussen 10,1 °C en 22,5 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 3,1 mm neerslag. Er was 5,0 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.
Trouwdag 5 februari 1936
De temperatuur op 5 februari 1936 lag tussen -2,9 °C en 2,4 °C en was gemiddeld 0,1 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
22 februari » Drie Hongaars-Nederlandse zussen nemen in Italië hun eerste lied Guarany Guaranà op als het Trio Lescano.
14 maart » Bob Charles, Nieuw-Zeelands golfer
16 juni » In Nijmegen wordt de Waalbrug, destijds langste boogspanningbrug van Europa, geopend door koningin Wilhelmina.
17 juli » Begin van de Spaanse Burgeroorlog met een muiterij in Marokko.
25 oktober » Duitsland en Italië sluiten een bondgenootschap, de zogenaamde As Rome-Berlijn.
25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I5021.php : benaderd 15 oktober 2026), "John Kolmus (1907-)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.