Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Louise Nicoline Kolmus (1869-1965)

Persoonlijke gegevens Louise Nicoline Kolmus 


Gezin van Louise Nicoline Kolmus

Zij is getrouwd met Pieter Jan Christiaan van der Veer.

Toestemming voor het huwelijk is 20 februari 1896 verkregen te Java.Bron 4

Zij zijn getrouwd op 25 juni 1896 te Kediri, zij was toen 26 jaar oud.Bron 5


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Louise Nicoline Kolmus?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Louise Nicoline Kolmus

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Louise Nicoline Kolmus

Voorouders (en nakomelingen) van Louise Nicoline Kolmus


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/45993753
  3. https://hdl.handle.net/21.12124/16599B6570A04F39920E16ED6DF02183
  4. (Niet openbaar)
  5. RA1897/322

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 september 1869 lag rond de 14,1 °C. Er was 4 mm neerslag. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd als 18e president van de Verenigde Staten
    • 6 april » Eerste octrooi op een plastic: celluloid.
    • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Religieuzen van Sint Vincentius a Paolo door paus Pius IX.
    • 3 november » Eerste verschijning van het Britse wetenschappelijk vakblad Nature.
    • 17 november » In Egypte wordt het Suezkanaal geopend.
    • 28 december » William Semple verkrijgt octrooi op kauwgom.
  • De temperatuur op 25 oktober 1869 lag rond de 9,1 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Dmitri Mendelejev presenteert het periodiek systeem.
    • 15 juni » John Wesley Hyatt Jr. en zijn broer Isaiah vinden celluloid uit
    • 17 november » In Egypte wordt het Suezkanaal geopend.
    • 22 november » In Dumbarton, Schotland wordt de klipper Cutty Sark te water gelaten. Het was een van de laatste klippers, en het is de enige klipper die nog bestaat.
    • 10 december » Vrouwenkiesrecht ingevoerd in Wyoming.
    • 28 december » William Semple verkrijgt octrooi op kauwgom.
  • De temperatuur op 25 juni 1896 lag rond de 15,0 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 5 januari » In de Wiener Presse verschijnt het eerste, publieke artikel over de door Wilhelm Röntgen ontdekte röntgenstraling.
    • 29 januari » Emile Grubbe past voor het eerst röntgenstraling toe bij de behandeling van borstkanker.
    • 1 februari » Première van de opera La bohème van Giacomo Puccini in Turijn, onder leiding van Arturo Toscanini.
    • 28 maart » Première van de opera Andrea Chénier
    • 6 april » In Athene beginnen de eerste moderne Olympische Spelen.
    • 16 augustus » Skookum Jim Mason vindt een rijke goudader in Klondike (Noordwest Canada). Binnen een jaar komen minstens 50.000 mensen hun geluk beproeven.
  • De temperatuur op 22 april 1965 lag tussen 5,2 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 9,5 uur zonneschijn (66%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
    • 22 januari » Ondertekening van het Verdrag van Straatsburg waarbij medewerking aan radio-uitzendingen vanuit internationale wateren wordt verboden.
    • 14 maart » Aamir Khan, Indiaas acteur
    • 23 maart » Lancering van de Gemini 3, de eerste Amerikaanse ruimtevlucht met een meerpersoons bemanning.
    • 19 juni » Bij een staatsgreep in Algerije wordt president Ahmed Ben Bella afgezet. Kolonel Houari Boumédienne wordt de nieuwe machthebber.
    • 27 oktober » De Australische atleet Ron Clarke vestigt het werelduurrecord atletiek in Geelong: in één uur tijd loopt hij 20232 m.
    • 21 december » Internationaal Verdrag inzake de uitbanning van alle vormen van rassendiscriminatie wordt aangenomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kolmus

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kolmus.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kolmus.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kolmus (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I4944.php : benaderd 25 september 2026), "Louise Nicoline Kolmus (1869-1965)".