Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Coenraad (1957)

Persoonlijke gegevens Coenraad


Gezin van Coenraad

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Coenraad?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Coenraad

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Coenraad


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 april 1957 lag tussen 1,1 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 12,0 uur zonneschijn (90%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
      • 4 januari » Elvis Presley wordt goedgekeurd voor militaire dienst.
      • 13 januari » Het speelgoedbedrijf Wham-O produceert de eerste frisbee.
      • 20 maart » Éamon de Valera wordt voor de derde keer Taoiseach (premier van Ierland).
      • 17 mei » Massabijeenkomst bij het Lincoln Memorial te Washington. Sprekers onder anderen ds. Martin Luther King jr.
      • 12 juli » Dr. Leroy Burney legt voor het eerst verband tussen roken en longkanker.
      • 7 september » Laatste Jip en Janneke-verhaal verschijnt in Het Parool.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Coenraad

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Coenraad.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Coenraad.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Coenraad (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I25371.php : benaderd 28 januari 2026), "Coenraad (1957)".