Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Sigebrita Tjidzes "Sikje" van Scheltinga

Persoonlijke gegevens Sigebrita Tjidzes "Sikje" van Scheltinga 

  • Roepnaam is Sikje.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 juni 2021.

Gezin van Sigebrita Tjidzes "Sikje" van Scheltinga

Zij had een relatie met Jozef Karels Zalmstra.

De relatie startte


Kind(eren):

  1. Auke Zalmstra  1876-1965 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sigebrita Tjidzes "Sikje" van Scheltinga?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Sigebrita Tjidzes van Scheltinga

Sigebrita Tjidzes van Scheltinga


Auke Zalmstra
1876-1965

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Scheltinga


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I2239.php : benaderd 4 januari 2026), "Sigebrita Tjidzes "Sikje" van Scheltinga".