Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Thom Leonard Worthington (1902-)

Persoonlijke gegevens Thom Leonard Worthington 

  • Hij is geboren op 1 november 1902 in Modjokerto, Soerabaja.Bron 1
  • Beroep: agent "Vrije Pers".Bron 1
  • Woonachtig: Sumatrastraat 43, Soerabaja.Bron 1
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 januari 2024.

Gezin van Thom Leonard Worthington

Hij is getrouwd met Wilhelmina Theodora Smissaert-Carels.

Zij zijn getrouwd rond 1925 te Soerabaja.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 4 juni 1928 te Soerabaja.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Thom Leonard Worthington?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Thom Leonard Worthington

Thom Leonard Worthington
1902-????

± 1925

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. https://resolver.kb.nl/resolve?urn=ddd:010277804:mpeg21:a0116
  3. aktenr25, filmnr1357838

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 november 1902 lag tussen 6,5 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
    • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
    • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
    • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
    • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
    • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1898 » Arthur Legat, Belgisch autocoureur († 1960)
  • 1900 » Eugenio Bossilkov, bisschop en martelaar († 1952)
  • 1901 » Lew Childre, Amerikaans countrymusicus en presentator († 1961)
  • 1902 » Eugen Jochum, Duits dirigent († 1987)
  • 1905 » Aldo Fabrizi, Italiaans acteur en filmregisseur († 1990)
  • 1907 » Edmond Delfour, Frans voetballer en voetbalcoach († 1990)

Over de familienaam Worthington


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I18459.php : benaderd 21 februari 2026), "Thom Leonard Worthington (1902-)".