Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker. » Mas Adjeng Samsinah/ Soeminah Inlandse vrouw

Persoonlijke gegevens Mas Adjeng Samsinah/ Soeminah Inlandse vrouw 

  • Woonachtig: Bangil.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 mei 2025.

Gezin van Mas Adjeng Samsinah/ Soeminah Inlandse vrouw

Zij is getrouwd met Henry Emile Kiksen.

Zij zijn getrouwd op 2 juni 1917 te Tjilatjap.Bron 1


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mas Adjeng Samsinah/ Soeminah Inlandse vrouw?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Mas Adjeng Samsinah/ Soeminah Inlandse vrouw

Mas Adjeng Samsinah/ Soeminah Inlandse vrouw

1917

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. RA1918/38

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 juni 1917 lag tussen 10,8 °C en 22,5 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 4,7 mm neerslag. Er was 7,9 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 16 januari » De Duitse minister van buitenlandse zaken verstuurt het Zimmermanntelegram aan Mexico met het verzoek zich aan de kant van de Centrale Mogendheden te scharen in de Eerste Wereldoorlog.
    • 17 januari » De Verenigde Staten kopen de Maagdeneilanden van Denemarken voor $25 miljoen.
    • 5 maart » Woodrow Wilson wordt beëdigd voor een tweede termijn als President van de Verenigde Staten
    • 26 juni » De eerste Amerikaanse troepen landen in Frankrijk.
    • 4 augustus » Fransman Lucien Lévy vraagt patent aan voor een heterodyne ontvanger.
    • 9 december » De Turken worden door de Britten verslagen. Jeruzalem wordt bevrijd.

Over de familienaam Inlandse vrouw


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bob Smith, "Indische fam. Smith-Heezen en een Dordtse fam. Gooshouwer-Dekker.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith/I15948.php : benaderd 1 februari 2026), "Mas Adjeng Samsinah/ Soeminah Inlandse vrouw".