De temperatuur op 15 juni 1918 lag tussen 7,6 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 5,0 mm neerslag. Er was 11,3 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
17 maart » Bij het Overijsselse plaatsje Buurse wordt voor het eerst in Nederland zout aangeboord.
9 april » Letland verklaart zich onafhankelijk.
14 juni » De Nederlandse regering besluit de Zuiderzeewerken te gaan uitvoeren.
11 november » De Britse regering erkent de onafhankelijkheid van Letland.
12 november » Oostenrijk wordt een republiek.
16 november » De Democratische Republiek Hongarije wordt uitgeroepen
Dag van overlijden 27 december 2003
De temperatuur op 27 december 2003 lag tussen 5,2 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Er was 4,7 uur zonneschijn (61%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
22 februari » Na 12 jaar eindigt het Nederlandse televisieprogramma Oppassen!!!. Met 321 afleveringen is dit de langstlopende komedieserie in de geschiedenis van de Nederlandse televisie.
12 oktober » De popgroep Duran Duran geeft haar eerste concert in 18 jaar.
20 oktober » De Belgische Justine Henin lost haar landgenote Kim Clijsters na tien weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; zij moet die positie echter al na één week weer afstaan aan diezelfde Clijsters.
19 november » Het Nederlands elftal plaatst zich dankzij een 6-0 zege op Schotland voor het EK voetbal 2004.
12 december » Paul Martin Jr. beëdigd als premier van Canada, tegelijk met de beëdiging van zijn kabinet.
13 december » Arrestatie van Saddam Hoessein door de Amerikaanse interventiemacht in Irak.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Samantha Smith, "Stamboom Smith/Bais", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith-bais/R7802.php : benaderd 13 januari 2026), "Edward F Luebke (1918-2003)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.