Stamboom Smith/Bais » Guurtje Groot (1889-????)

Persoonlijke gegevens Guurtje Groot 


Gezin van Guurtje Groot

Zij is getrouwd met Dirk Kroeb.

Zij zijn getrouwd op 3 november 1909 te Andijk, Nederland, zij was toen 20 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Guurtje Groot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Guurtje Groot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Guurtje Groot

Jan Groot
1864-????

Guurtje Groot
1889-????

1909

Dirk Kroeb
1888-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 november 1909 lag tussen 3,1 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was 0,7 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 2 januari » President S. Hylkema van de Friese IJsbond zet het licht op groen voor de start van de eerste Elfstedentocht. Van de 48 deelnemers halen er slechts negen de finish van de 200 km lange tocht op dooi-ijs. Winnaar wordt de 24-jarige theologiestudent Minne Hoekstra uit Warga (13 uur en 50 minuten).
      • 15 januari » De (Koninklijke) Vereniging De Friesche Elf Steden wordt opgericht.
      • 2 februari » In de Franse krant Le Figaro publiceert de Italiaanse schrijver Filippo Tommasso Marinetti zijn futuristisch manifest: een loflied op de dynamiek van het machinetijdperk.
      • 1 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SK Sturm Graz.
      • 15 oktober » Ontploffende lading (picrinezuur) bij opruiming wrak bij Katwijk, 6 doden.
      • 7 december » Leo Baekeland verkrijgt octrooi op bakeliet.

    Over de familienaam Groot

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Groot.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Groot.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Groot (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Smith/Bais is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Samantha Smith, "Stamboom Smith/Bais", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith-bais/R6096.php : benaderd 11 januari 2026), "Guurtje Groot (1889-????)".