Stamboom Smith/Bais » Adrianus Maarten Mostert (1921-1997)

Persoonlijke gegevens Adrianus Maarten Mostert 

Bron 1

Gezin van Adrianus Maarten Mostert

Hij is getrouwd met Catharina Willemina Quak.

Zij zijn getrouwd op 8 november 1950 te Vlaardingen, hij was toen 29 jaar oud.


Notities over Adrianus Maarten Mostert

De 4 kinderen uit dit huwelijk willen onbekend blijven

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Maarten Mostert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Maarten Mostert

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Maarten Mostert

Adrianus Maarten Mostert
1921-1997

1950

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Stamboom Mostert > Mostert - Overduin - Herwegh - Stoop - Zwikker - Best - Zegers - Grobben - van de Ven, Kees Mostert, Adrianus Maarten Mostert, 26 juni 2014
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: Stamboom Mostert > Mostert - Overduin - Herwegh - Stoop - Zwikker - Best - Zegers - Grobben - van de Ven
      Stamboom: Grobben

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 juli 1921 lag tussen 8,9 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 9,1 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 3 februari » In München vindt de eerste massabijeenkomst van de NSDAP plaats.
      • 19 februari » België - Stemrecht voor vrouwen in gemeentelijke verkiezingen.
      • 13 maart » Mongolië verklaart zichzelf onafhankelijk van China.
      • 1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
      • 11 juli » Mongolië wordt onafhankelijk van China.
      • 8 september » Eerste Miss America-verkiezing.
    • De temperatuur op 8 november 1950 lag tussen 2,3 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,8 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Nederland krijgt ingevolge de overeenkomst tussen de geallieerde mogendheden inzake de van Duitsland te ontvangen herstelbetalingen 30.646kg goud toegewezen.
      • 26 januari » In New Delhi wordt de onafhankelijke republiek India uitgeroepen.
      • 26 januari » Landverrader Anton van der Waals wordt terechtgesteld.
      • 7 februari » Wijziging van de naam van het Apostolisch vicariaat Batavia in Indonesië in Apostolisch Vicariaat Djakarta.
      • 20 mei » Jacques Brel huwt Thérèse Michielsen.
      • 29 november » Noord-Koreaanse en Chinese troepen dwingen de troepen van de Verenigde Naties zich terug te trekken uit Noord-Korea.
    • De temperatuur op 10 november 1997 lag tussen 6,7 °C en 12,2 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (15%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1997: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,6 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Bij de ontploffing van een bombrief raken twee veiligheidsfunctionarissen van het Arabische dagblad Al-Hayat in Londen gewond.
      • 13 april » Tiger Woods wordt de jongste golfer die het Masters toernooi wint.
      • 31 augustus » Het Zambiaans voetbalelftal wint de eerste editie van de COSAFA Cup.
      • 2 oktober » Het Verdrag van Amsterdam wordt getekend.
      • 13 oktober » Syrië verovert delen van Libanon.
      • 10 december » Inhuldiging van de HST-lijn Brussel - Parijs. Voor de eerste maal overschrijdt een trein, de Thalys, een Europese grens met een snelheid van 300km/h.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Mostert

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mostert.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mostert.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mostert (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Smith/Bais is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Samantha Smith, "Stamboom Smith/Bais", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith-bais/R25343.php : benaderd 14 januari 2026), "Adrianus Maarten Mostert (1921-1997)".