Stamboom Smith/Bais » Maria Catharina Groot (1900-)

Persoonlijke gegevens Maria Catharina Groot 

Bron 1

Gezin van Maria Catharina Groot

Zij is getrouwd met Petrus Entius.

Zij zijn getrouwd op 22 november 1922 te Zaandam, zij was toen 22 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Catharina Groot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Catharina Groot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Catharina Groot

Johannes Groot
± 1869-1951

Maria Catharina Groot
1900-????

1922

Petrus Entius
1896-1956


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Entius Web Site, Gerard Entius, Maria Catharina Groot, 20 januari 2014
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: Entius Web Site
      Stamboom: Entius

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 januari 1900 lag rond de 4,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 22 februari » Hawaï wordt officieel een territorium van de Verenigde Staten.
      • 18 maart » AFC Ajax, professionele voetbalclub uit Amsterdam, wordt opgericht.
      • 29 mei » Ndjamena, de hoofdstad van het Afrikaanse land Tsjaad, wordt gesticht door de Franse commandant Émile Gentil onder de naam Fort Lamy.
      • 1 augustus » SCH 282 Dina Elisabeth zinkt, 9 doden.
      • 8 september » De Galvestonorkaan eist 6000 tot 12.000 levens in Texas.
      • 16 december » Oprichting van de Duitse voetbalclub Alemannia Aachen.
    • De temperatuur op 22 november 1922 lag tussen 4,9 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 5,9 °C. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 18 maart » In India wordt Mahatma Gandhi veroordeeld tot zes jaar gevangenisstraf voor burgerlijke ongehoorzaamheid. Hij zal hiervan 2 jaar uitzitten.
      • 27 september » De Griekse koning Constantijn I wordt voor de tweede keer gedwongen afstand te doen van zijn troon (abdiceren) en moet het land verlaten.
      • 4 november » De Britse archeoloog Howard Carter ontdekt het graf van de Egyptische farao Toetanchamon.
      • 8 november » Parijse metrolijn 9 voor het eerst geopend.
      • 24 november » Mussolini krijgt van het Italiaanse parlement voor één jaar dictatoriale bevoegdheden.
      • 16 december » Gabriel Narutowicz, de eerste president van Polen, wordt vermoord.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Groot

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Groot.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Groot.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Groot (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Smith/Bais is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Samantha Smith, "Stamboom Smith/Bais", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith-bais/R18519.php : benaderd 12 maart 2026), "Maria Catharina Groot (1900-)".