Stamboom Smith/Bais » Reinier Gomes (1876-1949)

Persoonlijke gegevens Reinier Gomes 

Bron 1

Gezin van Reinier Gomes

(1) Hij is getrouwd met Anna Geldermans.

Zij zijn op tussen 1 november 1908 en 8 november 1908 te Beverwijk, Nederland in ondertrouw gegaan.

Ondertrouw
Zij zijn getrouwd op 19 november 1908 te Oostertuinen, Nederland, hij was toen 32 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Anna Maria Gomes  1917-1919
  2. Johannes Gomes  1911-1934
  3. Gerardus Gomes  1916-1973 


(2) Hij is getrouwd met Catharina Zwart.

Getuigen bij het huwelijk: Bartholomeus Iping, 23 jaar, schoenmaker, wonende in Nieuwendam; Johannes Petrus Koks, 37 jaar, kruidenier, zwager van de bruidegom, wonende in Velsen; Petrus Zwart, 24 jaar, tuinman, broeder van de bruid en Martinus Smit, 62 jaar, timmerman, oom van de bruid; beide wonende in Haarlemmermeer.

Zij zijn op rond 31 augustus 1903 te Haarlemmermeer, Nederland in ondertrouw gegaan.

Ondertrouw
Zij zijn getrouwd op 9 september 1903 te Haarlemmermeer, Nederland, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Reinier Petrus Gomes  1907-1942 
  2. Hendrik Gomes  1904-1974 

Gebeurtenis (Death of Spouse).


Notities over Reinier Gomes

Hij is geboren in wijk K nr 78 om 07.00u; aangifte geb op 26 juni 1876 door de vader; getuigen bij de aangifte: Jacob Gomes, 30 jaar, loods en Klaas Gomes, 23 jaar, zeeman; allen wonende in Den Helder.

Hij werd vrijgesteld uit dienst der gemeente Velsen door uitspraak van den militieraad uit hoofde van lichaamsgebrek, onder nr. 802 genoemd in het reglement B op het geneeskundig onderzoek van den dienst.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Reinier Gomes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Reinier Gomes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Reinier Gomes


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 juni 1876 lag rond de 24,0 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 34%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 7 maart » Alexander Graham Bell ontvangt patent voor de telefoon.
      • 22 mei » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Japan in de apostolische vicariaten Noord-Japan, Centraal-Japan en Zuid-Japan.
      • 30 mei » Staatsgreep van de Jong-Turken.
      • 1 augustus » Colorado wordt de 38e staat van de Verenigde Staten.
      • 4 november » Première van Symfonie nr. 1 (Brahms) van Johannes Brahms in Karlsruhe.
      • 17 november » De Slavische mars van de Russische componist Tsjaikovski gaat in première in Moskou tijdens een benefietconcert van het ICRC voor gewonde veteranen uit de Servisch-Turkse oorlog.
    • De temperatuur op 9 september 1903 lag tussen 8,1 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 4,2 uur zonneschijn (32%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 27 mei » Opening nieuwe Koopmansbeurs van Amsterdam (Beurs van Berlage) door Koningin Wilhelmina
      • 1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
      • 16 oktober » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Santiago Morning.
      • 31 oktober » Opening van Hampden Park, een voetbalstadion in de Schotse hoofdstad Glasgow.
      • 1 november » Het eerste nummer van het autotijdschrift de Auto verschijnt. Het is het officiële orgaan van de Nederlandsche Automobiel Club, die in 1913 de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) zou worden.
      • 2 november » Andrew Carnegie ondertekent in New York de stichtingsakte van de Carnegie Stichting.
    • De temperatuur op 4 februari 1949 lag tussen -9,0 °C en 5,1 °C en was gemiddeld -2,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 7,2 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
      • 23 april » Nederland annexeert delen van Duitsland als compensatie voor geleden oorlogsschade. De meeste geannexeerde gebieden zijn in 1963 weer teruggegeven.
      • 14 juni » De naam Zuid-Vietnam wordt vervangen door de staat Vietnam, maar het land blijft een Frankrijk protectoraat.
      • 29 augustus » Het Koningin Wilhelminafonds voor Kankerbestrijding wordt opgericht.
      • 8 september » Geallieerde legers verlaten Berlijn definitief.
      • 7 oktober » De Duitse Democratische Republiek (DDR) wordt gevormd.
      • 9 oktober » In Belgrado wordt Stadion Partizan officieel geopend.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Gomes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gomes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gomes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gomes (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Smith/Bais is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Samantha Smith, "Stamboom Smith/Bais", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smith-bais/R13276.php : benaderd 13 januari 2026), "Reinier Gomes (1876-1949)".