Doopgetuige: Rachel Cornelis Koedijk
Hij is getrouwd met Rachel Aalberts Afslager.
Zij zijn getrouwd op 26 mei 1809 te Egmond aan Zee, Nederland.
Kind(eren):
Hij is overleden om 17.00u; aangifte overl op 13 nov 1833 door Pieter Vuijst, 63 jaar, schoolonderwijzer en Jan van Egmond, 22 jaar, zaakgelastigde; beide wonende in Egmond aan Zee; de overlijdensakte vermeld leeftijd 53 jaar.
Op 14 april 1784 is in de Gereformeerde kerk te Egmond aan Zee gedoopt:
Claas, als zoon van Albert Claasz Wijker en Trijntje Smak.
Getuige: Rachel Cornelis Koedijk
Op 3 juni 1821 zijn te Egmond aan Zee getrouwd:
Klaas Wijker, 37 jaar, timmerknecht, wonende alhier, meerderjarige zoon van Albert Wijker, overleden, en van Trijntje Smak, overleden, en Crelisje de Zeeuw, 20 jaar, wonende alhier, minderjarige dochter van Aldert de Zeeuw en van Grietje Komen, overleden.
Getuigen:
Cornelis de Groot, 45 jaar, zwager van de bruidegom
Pieter Vuijst, 50 jaar, bekende
Arie van Egmond, 23 jaar, bekende
Cornelis Stroker, 34 jaar, bekende
Op 12 november 1833 is te Egmond aan Zee overleden:
Klaas Wijker, 52 jaar, timmerman, geboren alhier, zoon van Albert Klaasz Wijker en van Trijntje Smak, beiden overleden.
Historisch Kadaster van Egmond aan Zee:
A237 Huis en erf.
Belending oost A238, zuid de Hereweg, west A236 (1793: A235!) en noord de wildernis.
Nieuwbouw van circa 1781?
1811-01-14/ 2068 nr. 62: Kwijtschelding (op zegel van 12 stuivers) van huis en erf op de Berg nr. 269, door Klaas Wijker en Cornelis Jacobsz de Groot als erfgenamen van de wed. Albert Klaasz Wijker wonend te Egmond aan Zee, aan Hendrik Valk; betaald met f 179,-.=
Klaas Albertsz Wijker | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1809 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rachel Aalberts Afslager | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.