Stamboom Smet » Josephus Pieters (1934-2012)

Persoonlijke gegevens Josephus Pieters 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Josephus Pieters

Hij is getrouwd met Lilian van Poorten.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Freddy Pieters  1968- 


Notities over Josephus Pieters

_NEW

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephus Pieters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephus Pieters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Josephus Pieters

Voorouders (en nakomelingen) van Josephus Pieters


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 april 1934 lag tussen 6,0 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 2,3 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
      • 23 februari » Leopold III wordt na de dood van zijn vader Albert I koning der Belgen.
      • 2 maart » Peter Fick verbetert in New Haven het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 56,8. Het oude record (57,4) stond sinds 17 februari 1924 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot en collega-zwemmer Johnny Weissmuller.
      • 11 maart » De 'kopbal à la Bakhuys' ziet het licht. Met een snoekduik passeert Beb Bakhuys de Belgische doelman André Vandeweijer in de door Nederland met 9-3 gewonnen wedstrijd in het Olympisch Stadion in Amsterdam.
      • 7 april » Een door een aardverschuiving veroorzaakte tsunami in het Tafjord, Noorwegen, kost aan 40 mensen het leven.
      • 16 april » De Opperste Sovjet, het parlement van de Sovjet-Unie, stelt de titel Held van de Sovjet-Unie in.
    • De temperatuur op 9 november 2012 lag tussen 7,9 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,8 uur zonneschijn (9%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
      • 22 maart » Militairen in Mali plegen een staatsgreep tegen president Amadou Toumani Touré.
      • 26 mei » Iker Casillas is na de oefeninterland tussen Spanje en Servië (2-0) de eerste doelman van een nationaal voetbalelftal die 73 keer de nul heeft weten te houden in een interland. De Spaanse goalie deelde het 'wereldrecord' van 72 'clean sheets' met Edwin van der Sar.
      • 25 juni » De islamistische beweging Ansar Dine verovert Kidal op de Malinese rebellen van de MNLA.
      • 13 augustus » Bij een platinamijn in Zuid-Afrika raken leden van twee vakbonden met elkaar. Daardoor komen zeker negen mensen om het leven. Onder de doden ook twee politieagenten, die met machetes zijn aangevallen.
      • 26 september » De omstreden Zuid-Afrikaanse politicus Julius Malema wordt in de stad Polokwane aangeklaagd voor het witwassen van geld.
      • 2 december » Een deel van de Japanse Sasagotunnel stort in.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1931 » Jack Le Goff, Frans ruiter († 2009)
    • 1932 » József Antall, Hongaars intellectueel en politicus († 1993)
    • 1934 » Kurokawa Kisho, Japanse architect († 2007)
    • 1935 » Hans Galjaard, Nederlands schrijver en programmamaker
    • 1935 » Ted de Braak, Nederlands televisiepresentator en cabaretier
    • 1936 » Klaus Löwitsch, Duits acteur († 2002)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Pieters

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pieters.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pieters.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pieters (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Smet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bernard Smet, "Stamboom Smet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smet/I865.php : benaderd 24 januari 2026), "Josephus Pieters (1934-2012)".