De temperatuur op 24 augustus 1924 lag tussen 9,7 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 20,1 mm neerslag. Er was 1,2 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
22 februari » Calvin Coolidge houdt als eerste president van de Verenigde Staten een radiotoespraak vanuit het Witte Huis.
27 maart » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot 5 jaar gevangenisstraf vanwege zijn rol bij de Bierkellerputsch.
10 mei » J. Edgar Hoover wordt aangesteld als hoofd van het Federal Bureau of Investigation.
12 oktober » In de Zwitserse stad Aarau wordt Stadion Brügglifeld officieel in gebruik genomen.
2 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vijfde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 0-0 gelijk te spelen tegen naaste belager Argentinië.
24 november » De H-NACC arriveert in Batavia; de eerste intercontinentale commerciële vlucht is een feit.
Trouwdag 3 november 1967
De temperatuur op 3 november 1967 lag tussen 6,3 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 8,1 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
27 januari » De Apollo 1 vliegt tijdens een oefening in brand. De drie astronauten (Virgil Grissom, Edward White, en Roger Chaffee) komen om.
6 mei » Paus Paulus VI ontvangt de Italiaanse actrices Claudia Cardinale en Antonella Lualdi in audiëntie. Beide dames zijn gekleed in minirok, wat nooit eerder was vertoond in het Vaticaan.
9 mei » Burgemeester Gijs van Hall van de gemeente Amsterdam moet ontslag nemen wegens de provorellen en de rellen bij het huwelijk van prinses Beatrix.
4 juni » Bisschopswijding van Jean Hengen, bisschop-coadjutor van Luxemburg.
5 juni » Begin van de Zesdaagse Oorlog.
10 juni » Kroonprinses Margrethe II van Denemarken trouwt met Henri de Laborde de Monpezat.
Dag van overlijden 25 januari 1992
De temperatuur op 25 januari 1992 lag tussen -7,7 °C en -1,3 °C en was gemiddeld -3,6 °C. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
25 maart » Noorwegen verzoekt om toetreding tot de Europese Gemeenschap.
5 april » De regering van Finland besluit tot drastische bezuinigingen om het vertrouwen in de door een zware recessie getroffen economie te herstellen.
28 april » In Den Haag wordt het nieuwe gebouw van de Tweede Kamer in gebruik genomen.
31 mei » Heiligverklaring van Claude de la Colombière (1641-1682), Frans jezuïet.
13 augustus » Eerste dag van de linkshandigen wordt gevierd.
16 augustus » Bij atletiekwedstrijden in Keulen verbetert Moses Kiptanui het wereldrecord op de 3.000 meter van de Marokkaan Saïd Aouita (7.29,45) tot 7.28,96.
Dag van begraven 29 januari 1992
De temperatuur op 29 januari 1992 was gemiddeld 1,6 °C. Er was 3,2 uur zonneschijn (36%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
1 januari » In Nederland treedt het Nieuw Burgerlijk Wetboek in werking. Er is 45 jaar aan gewerkt.
8 januari » In Kigali protesteren zo'n 30.000 betogers tegen de regering van Rwanda en het eenpartijsysteem.
22 juli » De Colombiaanse drugsbaron Pablo Escobar, leider van het Medellin-drugskartel, ontsnapt uit een speciale gevangenis in Envigado, waar hij in afwachting was van zijn proces.
30 september » De Verenigde Naties en andere hulporganisaties evacueren hulpwerkers uit Zuid-Soedan na de dood van een Birmese VN-employé en een Noorse journalist in het gebied door toedoen van een Zuid-Soedanese rebellen.
4 oktober » Een El Al-Boeing 747-vrachtvliegtuig stort neer op een flatgebouw in de Amsterdamse Bijlmermeer - zie Bijlmerramp.
13 december » Alle 37 inzittenden van een Fokker F-27 komen om het leven, als het vliegtuig in het oosten van Zaïre tegen een berg vliegt.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Bernard Smet, "Stamboom Smet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smet/I641.php : benaderd 20 februari 2026), "Leon Smet (1924-1992)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.