Stamboom Smeets » Jan Nicolaas van der Ent (1884-1970)

Persoonlijke gegevens Jan Nicolaas van der Ent 


Gezin van Jan Nicolaas van der Ent

Hij is getrouwd met Heintje Sparreboom.

Zij zijn getrouwd op 28 mei 1914 te IJsselmonde (Zh), hij was toen 30 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Nicolaas van der Ent?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Nicolaas van der Ent

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Jan Nicolaas van der Ent

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Nicolaas van der Ent

Jan Nicolaas van der Ent
1884-1970

1914

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 februari 1884 lag rond de 2,5 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 71%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society.
      • 14 maart » Albert van Giffen, Nederlands archeoloog († 1973)
      • 25 augustus » Oprichting van Noorse conservatieve politieke partij Høyre.
      • 1 oktober » Oprichting van de Deense krant Politiken in Kopenhagen.
      • 6 december » Het Washington Monument is voltooid.
      • 15 december » Het Wachttoren-, Bijbel- en Traktaatgenootschap (het kerkgenootschap van Jehova's getuigen) wordt rechtspersoonlijkheid verleend met Charles Taze Russell als president.
    • De temperatuur op 28 mei 1914 lag tussen 5,6 °C en 14,4 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 6,2 mm neerslag. Er was 3,5 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 14 januari » Introductie van de lopende band door Henry Ford.
      • 15 april » Hermann Hesse publiceert zijn roman Rosshalde.
      • 7 juni » De Ancona vaart als eerste schip door de sluizen van het Panamakanaal.
      • 4 augustus » Eerste Wereldoorlog: Duitse troepen vallen België binnen, waardoor het Verenigd Koninkrijk de oorlog verklaart aan Duitsland.
      • 26 augustus » Begin van de Slag bij Tannenberg, het eerste Duitse succes tijdens de Eerste Wereldoorlog.
      • 19 oktober » De Eerste Slag om Ieper breekt uit.
    • De temperatuur op 22 februari 1970 lag tussen 5,5 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 14,3 mm neerslag gedurende 7,6 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
      • 15 februari » Ard Schenk wordt wereldkampioen schaatsen.
      • 17 april » Veilige terugkeer Apollo 13, na een bijna-ramp in de ruimte.
      • 31 mei » Bisschopswijding van Paul Schruers, Belgisch hulpbisschop van Hasselt.
      • 7 juni » In Portoviejo, Ecuador wordt het Estadio Reales Tamarindos officieel geopend.
      • 29 september » Opening Nieuwe IJsselbrug over de IJssel bij Zwolle.
      • 1 november » Oprichting van de Priesterbroederschap Sint Pius X van traditionalistische priesters door aartsbisschop Marcel Lefebvre in het Bisdom Fribourg in Zwitserland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van der Ent


    De publicatie Stamboom Smeets is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Roelf Schrik, "Stamboom Smeets", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smeets/I4384.php : benaderd 23 januari 2026), "Jan Nicolaas van der Ent (1884-1970)".