Stamboom Smeets-van der Wulp » Jacob Cornelisz Hooghart (1667-????)

Persoonlijke gegevens Jacob Cornelisz Hooghart 


Gezin van Jacob Cornelisz Hooghart

Hij is getrouwd met Annitie Cornelisdr 'Apers' Goijdijk - Gooidijk.

Zij zijn getrouwd rond 1690.


Kind(eren):

  1. Arie Jacobsz Hooghart  1702-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob Cornelisz Hooghart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacob Cornelisz Hooghart

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob Cornelisz Hooghart

Annetje Claasdr
± 1580-????

Jacob Cornelisz Hooghart
1667-????

± 1690

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
    • In het jaar 1667: Bron: Wikipedia
      • 10 februari » Nicolaus Steno publiceert voor het eerst zijn vermoeden dat fossielen de overblijfselen zijn van uitgestorven soorten.
      • 8 mei » Begin van de devolutieoorlog tussen Frankrijk en Spanje, uitgevochten op het grondgebied van de Spaanse Nederlanden.
      • 16 juni » Door de Staten-Generaal van Nederland wordt octrooi verleend aan Christiaan Huygens voor het door hem uitgevonden slingeruurwerk.
      • 19 juni » De tocht naar Chatham vangt aan. Bij deze succesvolle Nederlandse aanval op Engeland tijdens de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog wordt een aanzienlijk deel van de Engelse vloot in brand gestoken en het vlaggenschip van de Engelse vloot, de HMS Royal Charles wordt buitgemaakt.
      • 20 juni » Kardinaal Giulio Rospigliosi wordt gekozen tot Paus Clemens IX.
      • 31 juli » De Vrede van Breda wordt gesloten, waarmee de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog ten einde komt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hooghart

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hooghart.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hooghart.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hooghart (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    M. Smeets, "Stamboom Smeets-van der Wulp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-smeets-van-der-wulp/I4048.php : benaderd 4 maart 2026), "Jacob Cornelisz Hooghart (1667-????)".