Stamboom Sluiter » Cornelia (Neeltje) van Tricht (1777-1825)

Persoonlijke gegevens Cornelia (Neeltje) van Tricht 


Gezin van Cornelia (Neeltje) van Tricht

Zij is getrouwd met Jacobus Kusters.

Zij zijn getrouwd rond 1802.


Kind(eren):

  1. Dirkje Kusters  1802-1873 
  2. Klaas Kusters  ± 1805-????
  3. Hendrikus Kusters  1808-1860
  4. Jan Kusters  ± 1811-1844
  5. Fijke Kusters  1813-1816
  6. Jacobus Kusters  1815-1891 
  7. Frederik Kusters  ± 1817-1855
  8. Gerrit Lambertus Kusters  ± 1820-????

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia (Neeltje) van Tricht

Cornelia (Neeltje) van Tricht
1777-1825

± 1802
Klaas Kusters
± 1805-????
Jan Kusters
± 1811-1844
Fijke Kusters
1813-1816
Frederik Kusters
± 1817-1855

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 september 1777 lag rond de 17,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-oosten. Typering van het weer: omtrent helder. Bijzondere weersverschijnselen: weerlicht. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1777: Bron: Wikipedia
    • 13 juni » Huwelijk van prins Frans van Saksen-Coburg-Saalfeld en gravin Augusta van Reuss-Ebersdorf en Lobenstein te Ebersdorf.
    • 14 juni » Stars and Stripes wordt als vlag aangenomen door het congres van de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 23 april 1825 lag rond de 17,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: betrokken regen. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1825: Bron: Wikipedia
    • 4 maart » John Quincy Adams wordt beëdigd als 6e president van de Verenigde Staten
    • 21 maart » Paus Leo XII creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse monnik Mauro Alberto Cappellari.
    • 25 augustus » Uruguay verklaart zich onafhankelijk van Spanje.
    • 27 september » In Engeland rijdt de eerste passagierstrein, bestaande uit één wagon met passagiers, getrokken door een locomotief. George Stephenson is de machinist.
    • 27 september » Voor het eerst trekt een stoomlocomotief (de Locomotion No.1, bestuurd door George Stephenson) een passagierstrein vooruit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Tricht


De publicatie Stamboom Sluiter is opgesteld door M. J. Sluiter (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
M. J. Sluiter, "Stamboom Sluiter", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-sluiter/I677.php : benaderd 12 januari 2026), "Cornelia (Neeltje) van Tricht (1777-1825)".