Stamboom Slottje » Hendrik Philippus Kiekens (1866-1941)

Persoonlijke gegevens Hendrik Philippus Kiekens 

  • Hij is geboren op 28 juni 1866 in Leiden.
    BS Geboorte met Hendrik Philippus Kiekens
    Kind
    Hendrik Philippus Kiekens
    Geboortedatum
    28-06-1866
    Geboorteplaats
    Leiden
    Woonplaats
    op de Vliet
    Vader
    Cornelis Kiekens
    Beroep
    sjouwer
    Moeder
    Hendrina Klazina van Tilburg
    Gebeurtenis
    Geboorte
    Datum
    28-06-1866
    Gebeurtenisplaats
    Leiden
    Documenttype
    BS Geboorte
    Erfgoedinstelling
    Erfgoed Leiden en Omstreken
    Plaats instelling
    Leiden
    Collectiegebied
    Zuid-Holland
    Archief
    0516
    Registratienummer
    4729
    Aktenummer
    812
    Registratiedatum
    28-06-1866
    Akteplaats
    Leiden
    Collectie
    Archiefnaam: Stadsarchief van Leiden (Stadsbestuur (SA III)) (1816-1929), Deel: 4729, Periode: 1866
    Boek
    Geboorteakten 1866
    Opmerking
    Jaar: 1866
    Inventarisnummer 4729 van archiefnummer 0516 in Archieven
  • Hij is overleden op 31 juli 1941 in Rotterdam, hij was toen 75 jaar oud.
    BS Overlijden met Hendrik Philippus Kiekens
    Overledene
    Hendrik Philippus Kiekens
    Geboorteplaats
    Leiden
    Leeftijd
    75 jaar
    Vader
    Cornelis Kiekens
    Moeder
    Hendrina Klazina van Tilburg
    Eerdere partner
    Maria Catharina van der Linden
    Gebeurtenis
    Overlijden
    Datum
    31-07-1941
    Gebeurtenisplaats
    Rotterdam
    Documenttype
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling
    Stadsarchief Rotterdam
    Plaats instelling
    Rotterdam
    Collectiegebied
    Zuid-Holland
    Archief
    999-09
    Registratienummer
    1941D
    Aktenummer
    1941.3564
    Pagina
    d118v
    Registratiedatum
    1941
    Akteplaats
    Rotterdam
    Collectie
    Burgerlijke Stand Rotterdam, overlijdensakten
    Boek
    Nadere toegang op het overlijdensregister van de gemeente Rotterdam
  • Een kind van Cornelis Kiekens en Hendrina Klazina van Tilburg
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 juni 2021.

Gezin van Hendrik Philippus Kiekens

Hij is getrouwd met Maria Catharina van der Linden.

Zij zijn getrouwd op 22 oktober 1902 te Rotterdam, hij was toen 36 jaar oud.

Bruidegom:Hendrik Philippus KiekensGeslacht:ManGeboorteplaats:LeidenLeeftijd:36Bruid:Maria Catharina van der LindenGeslacht:VrouwGeboorteplaats:RotterdamLeeftijd:54Vader bruidegom:Cornelis KiekensGeslacht:ManMoeder bruidegom:Hendrina Klazina van TilburgGeslacht:VrouwVader bruid:Pieter van der LindenGeslacht:ManMoeder bruid:Catharina BredieGeslacht:VrouwGebeurtenis:HuwelijkDatum:woensdag 22 oktober 1902Gebeurtenisplaats:RotterdamDocumenttype:BS HuwelijkErfgoedinstelling:Stadsarchief RotterdamStadsarchief RotterdamPlaats instelling:RotterdamCollectiegebied:Zuid-HollandPagina:L54Registratiedatum:1902Akteplaats:Rotterdam

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Philippus Kiekens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Philippus Kiekens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Philippus Kiekens


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 juni 1866 lag rond de 26,0 °C. De winddruk was 1.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 63%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • Van 10 februari 1866 tot 1 juni 1866 was er in Nederland het kabinet Fransen van de Putte met als eerste minister I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1866: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 31 maart » De Spaanse marine bombardeert de haven van Valparaíso in Chili.
    • 15 april » Ontdekking van het decreet van Canopus.
    • 20 juli » In de Adriatische Zee vindt in het kader van de Pruisisch-Oostenrijkse Oorlog de Slag bij Lissa plaats.
    • 31 oktober » Begin graven vaargeul voor de Nieuwe Waterweg.
    • 31 oktober » Première van Jacques Offenbachs 'Pariser Leben'.
    • 12 december » Een ondergrondse mijnexplosie in Barnsley, Engeland zorgt voor veel doden.
  • De temperatuur op 22 oktober 1902 lag tussen 3,3 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 3,7 uur zonneschijn (36%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
    • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
    • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
    • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
    • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
    • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
  • De temperatuur op 31 juli 1941 lag tussen 10,0 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 4,6 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 21 januari » De Britten vallen Tobroek in Libië aan.
    • 3 februari » De nazi's brengen Pierre Laval weer aan de macht in Vichy-Frankrijk.
    • 16 maart » Eerste strip van Tom Poes.
    • 10 mei » Tweede Wereldoorlog: Staking van meer dan 100.000 arbeiders in Luik, geleid door Julien Lahaut, georganiseerd door het onafhankelijkheidsfront.
    • 13 juni » De Vichy-regering gebiedt alle (niet-Franse) joodse burgers in het niet-bezette deel van Frankrijk te interneren. De anti-joodse maatregel zou een eigen initiatief zijn van de Vichy-regering.
    • 31 oktober » De Duitse U 552 onderzeeboot torpedeert met succes een Amerikaanse torpedobootjager, op een moment dat de VS nog niet in oorlog was met Duitsland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hendrik Philippus Kiekens


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jeanet Leroy Slottje, "Stamboom Slottje", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-slottje/I9201.php : benaderd 11 februari 2026), "Hendrik Philippus Kiekens (1866-1941)".