Stamboom Slottje » Gerrit Tromp (1874-1946)

Persoonlijke gegevens Gerrit Tromp 

  • Hij is geboren op 26 oktober 1874 in Lisse.
    Kind:Gerrit Tromp
    Geslacht:Man
    Geboortedatum:maandag 26 oktober 1874
    Vader:Gerrit Cornelis Tromp
    Moeder:Aagje Segers
    Gebeurtenis:Geboorte
    Datum:maandag 26 oktober 1874
    Documenttype:BS GeboorteErfgoedinstelling:Zuid-Holland, Formosa en VOCInstellingsplaats:Den HaagCollectiegebied:Zuid-Holland
    Documentnummer:71
    Registratiedatum:27 oktober 1874
    Plaats:Lisse
    AkteSoort:Geboorteakte
  • Hij is overleden op 15 april 1946 in Lisse, hij was toen 71 jaar oud.
    BS Overlijden met Gerrit Tromp
    Overledene
    Gerrit Tromp
    Beroep
    bloemist
    Geboorteplaats
    Lisse
    Geslacht
    Man
    Leeftijd
    71 jaar
    Woonplaats
    Lisse
    Vader
    Govert Cornelis Tromp
    Moeder
    Aagje Segers
    Relatie
    Cornelia Maria Leloux
    Woonplaats
    Lisse
    Relatie
    Baafje Slottje
    Gebeurtenis
    Overlijden
    Datum
    15-04-1946
    Gebeurtenisplaats
    Lisse
    Documenttype
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling
    Erfgoed Leiden en Omstreken
    Plaats instelling
    Leiden
    Collectiegebied
    Zuid-Holland
    Aktenummer
    26
    Registratiedatum
    15-04-1946
    Akteplaats
    Lisse
    Collectie
    Periode: 1946
    Boek
    Overlijdensakten 1946
    Opmerking
    Jaar: 1946
  • Een kind van Govert Cornelis Tromp en Aagje Segers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 juni 2021.

Gezin van Gerrit Tromp

Waarschuwing Let op: Echtgenote (Cornelia Leloux) is ook zijn nicht.

(1) Hij is getrouwd met Baafje Slottje.

Zij zijn getrouwd op 17 december 1902 te Lisse, hij was toen 28 jaar oud.

getrouwd geweest met Gerrit Tissing???

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Centraal Bureau voor Genealogie (voor Nationaal Archief)
Algemeen Gemeente: Lisse
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 28
Datum: 17-12-1902
Bruidegom Gerrit Tromp
Leeftijd: 28
Geboorteplaats: Lisse
Bruid Baafje Slotje
Leeftijd: 32
Geboorteplaats: Voorhout
Vader bruidegom Govert Cornelis Tromp
Moeder bruidegom Aagje Segers
Vader bruid Kempe Fokke Slotje
Moeder bruid Baafje Langemuur

Kind(eren):

  1. Keimpke Fokke Tromp  1905-1985 
  2. Aagje Goverdina Tromp  1909-1996 


(2) Hij is getrouwd met Cornelia Leloux.

Zij zijn getrouwd op 26 oktober 1915 te Lisse, hij was toen 41 jaar oud.

Bruidegom:Gerrit Tromp
Geboorteplaats:Lisse
Leeftijd:41
Vader bruidegom:Govert Cornelis Tromp
Moeder bruidegom:Aagje Segers
Bruid:Cornelia Leloux
Geboorteplaats:Lisse
Leeftijd:35
Vader bruid:Jan Baptist Petrus Leloux
Moeder bruid:Maria Jacoba Tromp
Gebeurtenis:Huwelijk
Datum:dinsdag 26 oktober 1915
Plaats:Lisse
Documenttype:BS HuwelijkErfgoedinstelling:Zuid-Holland, Formosa en VOCInstellingsplaats:Den HaagCollectiegebied:Zuid-Holland
Documentnummer:28
Registratiedatum:26 oktober 1915
Plaats:LisseAkteSoort:Huwelijksakte
Opmerking:Bruidegom is weduwnaar van Baafje Slotje

Kind(eren):

  1. Jan Gerrit Tromp  1917-1917
  2. Jan Gerrit Tromp  1918-2007

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Tromp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Tromp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Tromp


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 oktober 1874 lag rond de 13,9 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 71%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1874: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Afschaffing van de 'differentiële rechten' in Nederlands-Indië; de in- en uitvoerrechten worden gelijk voor Nederlanders en buitenlanders. Minister van Koloniën Fransen van de Putte verwezenlijkt hiermee een belangrijk liberaal programmapunt.
      • 1 januari » De stad New York annexeert de Bronx.
      • 14 maart » Anton Philips, Nederlands industrieel († 1951)
      • 15 april » In Parijs start een groep jonge, voornamelijk impressionistische kunstenaars een geruchtmakende expositie.
      • 5 juni » K.S.R.V. Njord opgericht, eerste Nederlandse studentenroeivereniging.
    • De temperatuur op 26 oktober 1915 lag tussen -4,5 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 3,1 °C. Er was 3,5 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
      • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
      • 18 maart » De Geallieerden lijden een zware nederlaag op zee in Turkije bij de slag om Gallipoli.
      • 24 juli » De stoomboot Eastland slaat om bij Chicago als bijna alle passagiers naar één zijde van het schip lopen: 844 mensen komen om.
      • 14 september » De gemeente Amsterdam stelt de Gemeentelijken Woningdienst in, met Arie Keppler als directeur, die wordt belast met het aanpakken van de woningnood en van de krottenwijken in de binnenstad.
      • 25 september » Begin van de Slag bij Loos.
    • De temperatuur op 15 april 1946 lag tussen 6,1 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 11,3 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 24 februari » Juan Perón wordt gekozen als president van Argentinië.
      • 19 maart » Frans-Guyana, Guadeloupe, Martinique en Réunion worden departementen van Frankrijk.
      • 11 april » Instelling van de bisschoppelijke hiërarchie in China door Paus Pius XII met 20 aartsbisdommen en 79 bisdommen.
      • 5 mei » De eerste Nationale Bevrijdingsdag.
      • 9 mei » Het begin van de ambtstermijn van Umberto II van Italië, de laatste koning van Italië.
      • 23 november » De Vietnamoorlog wordt begonnen door Frankrijk. Franse oorlogsschepen beginnen met het bombarderen van de havenstad Haiphong (Tonkin).
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Gerrit Tromp


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jeanet Leroy Slottje, "Stamboom Slottje", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-slottje/I7878.php : benaderd 24 december 2025), "Gerrit Tromp (1874-1946)".