Stamboom Slottje » Maartje Hakker (1848-1922)

Persoonlijke gegevens Maartje Hakker 

  • Zij is geboren op 19 januari 1848 in Katwijk aan Zee.
  • Zij is overleden op 22 januari 1922 in Katwijk aan Zee, zij was toen 74 jaar oud.
    BS Overlijden met Maartje Hakker
    Overledene
    Maartje Hakker
    Beroep
    zonder beroep
    Geboorteplaats
    Katwijk aan Zee
    Leeftijd
    74 jaar
    Woonplaats
    Katwijk aan Zee
    plaats_overlijden
    Katwijk aan Zee
    datum_overlijden
    19220122
    Vader
    Klaas Hakker
    Moeder
    Jannetje Parlevliet
    Relatie
    Cornelis van Duijn
    Beroep
    zonder beroep
    Woonplaats
    Katwijk aan Zee
    diversen
    relatie: Echtgenoot/echtgenote van
    Gebeurtenis
    Overlijden
    Datum
    22-01-1922
    Gebeurtenisplaats
    Katwijk aan Zee
    Documenttype
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling
    Erfgoed Leiden en Omstreken
    Plaats instelling
    Leiden
    Collectiegebied
    Zuid-Holland
    Archief
    0401
    Registratienummer
    2540
    Aktenummer
    11
    Registratiedatum
    01-01-1922
    Akteplaats
    Katwijk
    Collectie
    Archiefnaam: Gemeente Katwijk (1656-1931), Deel: 2540
    Boek
    1922.
    Opmerking
    Jaar akte: 1922

    Inventarisnummer 2540 van archiefnummer 0401 in Archieven
    archiefnaam
    Gemeente Katwijk (1656-1931)
    deel
    2540
  • Een kind van Klaas Hakker en Jannetje Parlevliet
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 juni 2025.

Gezin van Maartje Hakker

Zij is getrouwd met Cornelis van Duijn.

Zij zijn getrouwd op 11 november 1870 te Katwijk, zij was toen 22 jaar oud.

BS Huwelijk met Cornelis van Duijn
Bruidegom
Cornelis van Duijn
Geboortedatum
16-07-1847
Geboorteplaats
Katwijk aan den Rijn
Leeftijd
23 jaar
Bruid
Maartje Hakker
Geboortedatum
19-01-1848
Geboorteplaats
Katwijk aan Zee
Leeftijd
22 jaar
Vader van de bruidegom
Floris van Duijn
Moeder van de bruidegom
Ariaantje Jonkers
Vader van de bruid
Klaas Hakker
Moeder van de bruid
Jannetje Parlevliet
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
11-11-1870
Gebeurtenisplaats
Katwijk, Katwijk
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Erfgoed Leiden en Omstreken
Plaats instelling
Leiden
Collectiegebied
Zuid-Holland
Archief
0401
Registratienummer
2376
Aktenummer
45
Registratiedatum
11-11-1870
Akteplaats
Katwijk, Katwijk
Collectie
Archiefnaam: Gemeente Katwijk (1656-1931), Deel: 2376
Boek
1870.
Opmerking
Jaar akte: 1870

Inventarisnummer 2376 van archiefnummer 0401 in Archieven
archiefnaam
Gemeente Katwijk (1656-1931)
deel
2376

Kind(eren):

  1. Lena van Duijn  1882-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maartje Hakker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maartje Hakker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maartje Hakker


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 januari 1848 lag rond de -3,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-oosten. Typering van het weer: betrokken. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • Van 21 november 1848 tot 1 november 1849 was er in Nederland het kabinet De Kempenaer - Donker Curtius met als eerste ministers Mr. J.M. de Kempenaer (conservatief-liberaal) en Mr. D. Donker Curtius (conservatief-liberaal).
  • In het jaar 1848: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Grote goudvondst in Californië. Begin van de Californische goldrush.
    • 2 februari » De Vrede van Guadalupe Hidalgo wordt getekend, waardoor er een eind komt aan de Mexicaans-Amerikaanse Oorlog.
    • 15 maart » In Nederland bieden alle ministers – 'door pligtsgevoel gedrongen' – hun ontslag aan, nadat de koning de Tweede Kamer geheel buiten hun medeweten om heeft uitgenodigd tot het doen van voorstellen voor een ruimere herziening van de Grondwet.
    • 24 maart » Relletjes op de Dam in Amsterdam.
    • 29 mei » Wisconsin wordt de 30e staat van de Verenigde Staten.
    • 19 augustus » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Bagdad in het Ottomaanse Rijk tot aartsbisdom.
  • De temperatuur op 11 november 1870 lag rond de 4,3 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1870: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 2 augustus » Feestelijke opening van 's werelds eerste metro, onder de Theems, nabij de Tower Bridge in Londen.
    • 16 augustus » De veldslag bij Mars-la-Tour vormde een onderdeel van de Frans-Duitse Oorlog (1870-1871). Twee Pruisische korpsen drongen het volledige Franse Rijnleger terug naar de forten van Metz.
    • 4 september » Keizer Napoleon III van Frankrijk wordt afgezet. De Derde Republiek wordt uitgeroepen.
    • 20 september » De Inname van Rome beëindigt de Kerkelijke Staat.
    • 27 september » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Luxemburg tot Bisdom Luxemburg.
    • 12 december » Joseph H. Rainey uit South Carolina wordt het eerste zwarte lid van het Amerikaans Congres.
  • De temperatuur op 22 januari 1922 lag tussen -2,4 °C en 2,0 °C en was gemiddeld 0,6 °C. Er was 2,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 15 februari » In Den Haag wordt het Internationaal Gerechtshof - gevestigd in het Vredespaleis - geopend.
    • 30 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski.
    • 10 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Mattersburg.
    • 23 augustus » Oprichting van de Peruaanse voetbalbond ("Federación Peruana de Fútbol").
    • 4 november » De Britse archeoloog Howard Carter ontdekt het graf van de Egyptische farao Toetanchamon.
    • 16 december » Gabriel Narutowicz, de eerste president van Polen, wordt vermoord.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Maartje Hakker


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jeanet Leroy Slottje, "Stamboom Slottje", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-slottje/I39175.php : benaderd 14 februari 2026), "Maartje Hakker (1848-1922)".