Stamboom Slottje » Anna Cornelia van Voorst (1871-1871)

Persoonlijke gegevens Anna Cornelia van Voorst 

  • Zij is geboren april 1871 in Sloten.
  • Zij is overleden op 15 juli 1871 in Lisse.
    BS Overlijden met Anna Cornelia van Voorst
    Overledene
    Anna Cornelia van Voorst
    Geboorteplaats
    Slooten
    Geslacht
    Vrouw
    Leeftijd
    3 maanden
    Woonplaats
    Lisse
    Vader
    Hendrik van Voorst
    Woonplaats
    Slooten
    Moeder
    Antje Slotje
    diversen
    overleden
    Gebeurtenis
    Overlijden
    Datum
    15-07-1871
    Gebeurtenisplaats
    Lisse
    Documenttype
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling
    Erfgoed Leiden en Omstreken
    Plaats instelling
    Leiden
    Collectiegebied
    Zuid-Holland
    Archief
    0762
    Registratienummer
    1718
    Aktenummer
    25
    Registratiedatum
    15-07-1871
    Akteplaats
    Lisse
    Collectie
    Archiefnaam: Secretariearchief van de Gemeente Lisse, 1942-1990, Deel: 1718, Periode: 1871-1880
    Boek
    Overlijdensakten 1871-1880
    Opmerking
    Jaar: 1871
    Inventarisnummer 1718 van archiefnummer 0762 in Archieven
  • Een kind van Hendrik van Voorst en Antje Fokkes Slottje
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 juni 2023.

Gezin van Anna Cornelia van Voorst

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Cornelia van Voorst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Cornelia van Voorst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Cornelia van Voorst

Anna Cornelia van Voorst
1871-1871


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 juli 1871 lag rond de 24,3 °C. Er was 0.7 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Frankrijk capituleert tijdens de Frans-Pruisische Oorlog.
    • 29 maart » De Royal Albert Hall wordt geopend door koningin Victoria.
    • 10 mei » Iejoor, de ezel uit Winnie de Poeh wordt gemaakt door A.A. Milne.
    • 10 mei » Met het afsluiten van de Vrede van Frankfurt wordt de Frans-Pruisische Oorlog officieel beëindigd.
    • 10 november » Journalist Henry Morton Stanley ontdekte de vermiste Schotse zendeling David Livingstone in het Afrikaanse dorpje Ujiji, en sprak daarbij de later legendarische woorden "Dr. Livingstone, I presume?".
    • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Anna Cornelia van Voorst


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jeanet Leroy Slottje, "Stamboom Slottje", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-slottje/I30935.php : benaderd 1 februari 2026), "Anna Cornelia van Voorst (1871-1871)".