Stamboom Slottje » Neeltje van IJzerloo (-1863)

Persoonlijke gegevens Neeltje van IJzerloo 

  • Zij is geboren.
  • Ze werd gedoopt.
  • Zij is gedoopt.
  • Zij is overleden op 21 maart 1863 in Willemstad.
    BS Overlijden met Neeltje van IJzerloo
    Overledene
    Neeltje van IJzerloo
    Geslacht
    Vrouw
    Vader
    Willem van IJzerloo
    Moeder
    Janneke Oostdijck
    Relatie
    Adrianus Kruijsbeek
    Gebeurtenis
    Overlijden
    Datum
    21-03-1863
    Gebeurtenisplaats
    Willemstad
    Documenttype
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling
    Brabants Historisch Informatie Centrum
    Plaats instelling
    's-Hertogenbosch
    Collectiegebied
    Noord-Brabant
    Archief
    50
    Registratienummer
    8988
    Aktenummer
    17
    Registratiedatum
    1863
    Akteplaats
    Willemstad
    Collectie
    Bron: boek, Deel: 8988, Periode: 1863
    Boek
    Overlijdensregister Willemstad 1863
  • Een kind van Willem van IJzerloo en Jenneke Oostdijk
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 juni 2022.

Gezin van Neeltje van IJzerloo

Zij is getrouwd met Adrianus Kruisbeek.

Zij zijn getrouwd op 18 december 1819 te Willemstad.

BS Huwelijk met Adrianus Kruijsbeek
Bruidegom
Adrianus Kruijsbeek
Bruid
Neeltje van IJzerloo
Vader van de bruidegom
Albertus Kruijsbeek
Moeder van de bruidegom
Leena Gosen
Vader van de bruid
Willem van IJzerloo
Moeder van de bruid
Jenneke Oostdijk
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
18-12-1819
Gebeurtenisplaats
Willemstad
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
West-Brabants Archief
Plaats instelling
Bergen op Zoom
Collectiegebied
Noord-Brabant
Archief
raw - 0551
Registratienummer
3260
Aktenummer
13
Registratiedatum
18-12-1819
Akteplaats
Willemstad
Collectie
Archiefnaam: Archief van de gemeente Willemstad, 1811-1940, Bron: boek, Deel: 3260, Periode: 1819
Boek
Huwelijksregister 1819

Kind(eren):

  1. Willem Kruisbeek  1822-1903 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje van IJzerloo?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Neeltje van IJzerloo


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 december 1819 lag rond de 2,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-oosten. Typering van het weer: betrokken regen mistig. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1819: Bron: Wikipedia
    • 22 februari » Spanje moet Florida afstaan aan de Verenigde Staten.
    • 4 juni » Paus Pius VII stelt één nieuwe kardinaal aan.
    • 14 december » Alabama wordt de 22ste staat van de Verenigde Staten van Amerika.
    • 17 december » Simón Bolívar sticht Colombia.
  • De temperatuur op 21 maart 1863 lag rond de 7,1 °C. Er was 4 mm neerslag. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 4 januari » James L. Plimpton maakt zijn nieuwe vervoermiddel wereldkundig: de rolschaats. Hij vraagt er meteen octrooi op aan.
    • 10 februari » Alanson Crane verkrijgt patent op de brandblusser.
    • 1 juli » Afschaffing van de slavernij in Suriname, viering Ketikoti.
    • 1 juli » Begin van de Slag bij Gettysburg in de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 11 augustus » Cambodja wordt een protectoraat van Frankrijk.
    • 14 oktober » Alfred Nobel verkrijgt octrooi op nitroglycerine.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Neeltje van IJzerloo


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jeanet Leroy Slottje, "Stamboom Slottje", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-slottje/I28923.php : benaderd 18 februari 2026), "Neeltje van IJzerloo (-1863)".