Stamboom Slottje » Antje Osinga (1904-)

Persoonlijke gegevens Antje Osinga 

  • Zij is geboren op 16 juli 1904 in utingeradeel.
    BS Geboorte met Antje Osinga

    Kind
    Antje Osinga
    Geboortedatum
    16-07-1904
    Geslacht
    Vrouw
    Vader
    Johannes Gerrits Osinga
    Moeder
    Sjoukje Annes Vleeshouwer
    Gebeurtenis
    Geboorte
    Datum
    16-07-1904
    Documenttype
    BS Geboorte
    Erfgoedinstelling
    Tresoar
    Collectiegebied
    Friesland
    Archief
    30-38
    Registratienummer
    1036
    Aktenummer
    069
    Registratiedatum
    16-07-1904
    Akteplaats
    Utingeradeel
    Collectie
    Archiefnaam: Burgerlijke Stand Utingeradeel - Tresoar, Deel: 1036, Periode: 1904
    Boek
    Geboorteregister 1904
  • Een kind van Johannes Gerrits Osinga en Sjoukje Annes Vleeshouwer
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 januari 2018.

Gezin van Antje Osinga

Zij is getrouwd met Jan Bogaard.

Zij zijn getrouwd op 14 juli 1927 te Amsterdam, zij was toen 22 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Noord-Hollands Archief
Algemeen Gemeente: Amsterdam
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: Benoorden 't IJ;reg.B;fol.29v
Datum: 14-07-1927
Bruidegom Jan Bogaard
Leeftijd: 31
Geboorteplaats: Ransdorp
Bruid Antje Osinga
Leeftijd: 22
Geboorteplaats: Utingeradeel
Vader bruidegom Andries Bogaard
Moeder bruidegom Maritje Bakker
Vader bruid Johannes Gerrits Osinga
Moeder bruid Sjoukje Annes Vleeshouwer
Nadere informatie beroep Bg.:kraandrijver;beroep vader Bg.:visser;beroep vader Bd.:scheepstimmerman

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antje Osinga?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antje Osinga

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antje Osinga

Antje Osinga
1904-????

1927

Jan Bogaard
1896-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 juli 1904 lag tussen 13,6 °C en 25,3 °C en was gemiddeld 19,9 °C. Er was 13,6 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Japan valt Rusland aan; begin van de Russisch-Japanse Oorlog.
    • 12 april » De Franse gebroeders Dufaux beproeven met succes het prototype van de helikopter.
    • 29 juni » In Drenthe worden twee prehistorische veenlijken gevonden: het paar van Weerdinge.
    • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
    • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
    • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.
  • De temperatuur op 14 juli 1927 lag tussen 12,3 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 2,5 mm neerslag. Er was 1,2 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub América de Cali.
    • 14 maart » Joop Wolff, Nederlands verzetsstrijder, journalist en communistisch politicus († 2007)
    • 18 mei » In het dorp Bath in Michigan blaast een man zijn boerderij, de plaatselijke lagere school en zijn auto op. 45 mensen, voornamelijk schoolkinderen, komen om het leven.
    • 20 mei » Charles Lindbergh begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische oceaan in zijn toestel Spirit of St. Louis.
    • 1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
    • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Antje Osinga


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jeanet Leroy Slottje, "Stamboom Slottje", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-slottje/I2421.php : benaderd 10 februari 2026), "Antje Osinga (1904-)".