Stamboom Slottje » Sjoukje Ymes de Jong (1841-????)

Persoonlijke gegevens Sjoukje Ymes de Jong 


Gezin van Sjoukje Ymes de Jong

Zij is getrouwd met Ebe Hessels de Jong.

Zij zijn getrouwd op 16 juni 1864 te utingeradeel, zij was toen 23 jaar oud.

Huwelijksakte Utingeradeel, 1864
Bruidegom: Ebe Hessels de Jong, oud 22 jaar, geboren te Oldeboorn
Vader: Hessel Ebes de Jong
Moeder: Yke Keimpes Dorpwijk
Bruid: Sjoukje Ymes de Jong, oud 23 jaar, geboren te Breda, provincie
Noord-Brabant
Vader: Yme Oenes de Jong
Moeder: Antje Stoffels Koopmans
Datum: 16 juni 1864, akte nr. 33

Scan op www.AlleFriezen.nl aanwezig.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sjoukje Ymes de Jong?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sjoukje Ymes de Jong

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sjoukje Ymes de Jong

Sjoukje Ymes de Jong
1841-????

1864

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 juni 1864 lag rond de 17,1 °C. Er was 4 mm neerslag. De winddruk was 7.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 15 februari » De 22-jarige Gerard Adriaan Heineken koopt brouwerij 'De Hooiberg' in Amsterdam. Dit is het begin van de firma Heineken.
    • 19 maart » Oprichting van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door de Spaanse priester José Manyanet y Vives.
    • 22 augustus » De eerste Conventie van Genève: het Rode Kruis wordt opgericht en de eerste afspraken over de behandeling van oorlogsslachtoffers en bescherming van gewonde soldaten en medische ploegen worden gemaakt.
    • 7 september » Amerikaanse Burgeroorlog: Overgave van Atlanta na beleg door William T. Sherman.
    • 31 oktober » Nevada wordt de 36ste staat van de VS.
    • 16 december » Slag bij Nashville: Noordelijke troepen van de Unie onder bevel van generaal George Henry Thomas verslaan de Geconfedereerden in David County (Tennessee).

Over de familienaam Sjoukje Ymes de Jong


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jeanet Leroy Slottje, "Stamboom Slottje", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-slottje/I19959.php : benaderd 7 februari 2026), "Sjoukje Ymes de Jong (1841-????)".