Stamboom Slottje » Ruurdtje de Jong (1859-????)

Persoonlijke gegevens Ruurdtje de Jong 


Gezin van Ruurdtje de Jong

Zij is getrouwd met Hedzer Leistra.

Zij zijn getrouwd op 6 mei 1886 te Idaarderadeel, zij was toen 27 jaar oud.

Huwelijksakte Idaarderadeel, 1886
Bruidegom: Hedzer Leistra, oud 22 jaar, geboren te Grouw
Vader: Libbe Hedzers Leistra
Moeder: Sjoukje Jans Looyenga
Bruid: Ruurdtje de Jong, oud 27 jaar, geboren te Grouw
Vader: Jacob Klazes de Jong
Moeder: Willemke Luitzens Schaap
Datum: 6 mei 1886, akte nr. 6

Kind(eren):

  1. Sjoukje Leistra  1886-????
  2. Willemke Leistra  1887-1935
  3. Elisabeth Leistra  1889-????
  4. Cornelia Leistra  1891-????
  5. Sibbeltje Leistra  1893-????
  6. Libbe Leistra  1896-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ruurdtje de Jong?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ruurdtje de Jong

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ruurdtje de Jong


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 mei 1886 lag rond de 17,5 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 38%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
    • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
    • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
    • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
    • 1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
    • 4 september » De Noord-Amerikaanse indianenleider Geronimo geeft zich over.

Over de familienaam Ruurdtje de Jong


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jeanet Leroy Slottje, "Stamboom Slottje", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-slottje/I19505.php : benaderd 1 maart 2026), "Ruurdtje de Jong (1859-????)".