Stamboom Slottje » Reinskjen Thomas Gorter (1858-????)

Persoonlijke gegevens Reinskjen Thomas Gorter 


Gezin van Reinskjen Thomas Gorter

Zij is getrouwd met Adam Adamse.

Zij zijn getrouwd op 21 mei 1892 te Idaarderadeel, zij was toen 34 jaar oud.

Huwelijksakte Idaarderadeel, 1892
Bruidegom: Adam Adamse, oud 29 jaar, geboren te Grouw
Vader: Taeke Adams Adamse
Moeder: Akke Eeltjes van den Berg
Bruid: Reinskjen Thomas Gorter, oud 34 jaar, geboren te Akkrum
Vader: Thomas Sintjes Gorter
Moeder: Neeltje Jacobus Hofstra
Datum: 21 mei 1892, akte nr. 31

Scan op www.AlleFriezen.nl aanwezig.

Kind(eren):

  1. Taeke Adamse  1894-1916

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Reinskjen Thomas Gorter?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Reinskjen Thomas Gorter

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Reinskjen Thomas Gorter

Reinskjen Thomas Gorter
1858-????

1892

Adam Adamse
1863-1947

Taeke Adamse
1894-1916

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 mei 1892 lag rond de 8,5 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Opening van Ellis Island, de plek waar alle immigranten de Verenigde Staten van Amerika binnenkomen.
    • 13 januari » Jaap Eden wordt de eerste Nederlandse wereldkampioen in de schaatsgeschiedenis.
    • 3 april » Het eerste sundae-ijsje wordt gedocumenteerd.
    • 14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
    • 7 juli » De Nederlander Janus Ooms wint als eerste niet-Britse roeier de Diamond Sculls in Henley, het officieuze wereldkampioenschap.
    • 18 december » Wereldpremière van De notenkraker van Tsjaikovski in het Mariinskitheater te Sint-Petersburg.

Over de familienaam Reinskjen Thomas Gorter


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jeanet Leroy Slottje, "Stamboom Slottje", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-slottje/I19137.php : benaderd 15 februari 2026), "Reinskjen Thomas Gorter (1858-????)".