Stamboom Slottje » Johannes Kornelis Rottier (1921-2008)

Persoonlijke gegevens Johannes Kornelis Rottier 

  • Zij is geboren op 27 september 1921 in Goes.
    BS Geboorte met Johannes Kornelis Rottier
    Kind
    Johannes Kornelis Rottier
    Geslacht
    Man
    Vader
    Jan Rottier
    Moeder
    Adriana Dronkers
    Gebeurtenis
    Geboorte
    Datum
    27-09-1921
    Gebeurtenisplaats
    Goes
    Documenttype
    BS Geboorte
    Erfgoedinstelling
    Zeeuws Archief
    Plaats instelling
    Middelburg
    Collectiegebied
    Zeeland
    Archief
    25
    Registratienummer
    GOE-G-1921
    Aktenummer
    151
    Registratiedatum
    27-09-1921
    Akteplaats
    Goes
    Collectie
    Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980, (1796) 1811-1980
    Boek
    Goes geboorteakten burgerlijke stand
  • Zij is overleden op 2 oktober 2008 in Vlissingen, zij was toen 87 jaar oud.
    Johannes Kornelis ROTTIER (27-09-1921 - 02-10-2008) Algemene Begraafplaats, Nieuwdorp
  • Zij is begraven in Nieuwdorp.
  • Een kind van Jan Rottier en Adriana Dronkers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 september 2025.

Gezin van Johannes Kornelis Rottier

(1) Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd


(2) Zij is getrouwd met Maria Witte.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Kornelis Rottier?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Kornelis Rottier

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Kornelis Rottier

Jan Rottier
1891-1935

Johannes Kornelis Rottier
1921-2008

(1) 
(Niet openbaar)
(2) 

Maria Witte
1922-2010


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 september 1921 lag tussen 6,2 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 7,9 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
    • 13 juni » Paus Benedictus XV creëert drie nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Polen Achille Ratti.
    • 29 juli » Adolf Hitler wordt voorzitter van de NSDAP.
    • 19 september » Mohammed Abdelkrim El Khattabi roept de Confederale Republiek van de Stammen van de Rif uit.
    • 30 oktober » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van titelhouder Uruguay.
    • 24 november » De Japanse kroonprins Hirohito wordt regent voor zijn zieke vader, Yoshihito
  • De temperatuur op 2 oktober 2008 lag tussen 6,9 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 12,8 mm neerslag gedurende 5,1 uur. Er was 5,1 uur zonneschijn (44%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 21 februari » Een twintigtal Vlaamse linkse intellectuelen houdt onder de naam Gravensteengroep een pleidooi voor onafhankelijkheid van Vlaanderen.
    • 24 mei » Opening van Bengaluru International Airport, het nieuwe vliegveld van Bangalore, India.
    • 10 juli » Miroslav Blažević wordt aangesteld als bondscoach van het Bosnisch voetbalelftal.
    • 8 augustus » Openingsceremonie van de Olympische Zomerspelen in Peking.
    • 26 november » Tien gelijktijdig gepleegde terroristische aanslagen worden gepleegd in de Indiase stad Bombay
    • 27 december » Aanvang van het conflict in de Gazastrook.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Johannes Kornelis Rottier


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jeanet Leroy Slottje, "Stamboom Slottje", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-slottje/I13221.php : benaderd 7 februari 2026), "Johannes Kornelis Rottier (1921-2008)".