Stamboom Slotemaker » Coenraad L. "Coen" Slotemaker (1956-2017)

Persoonlijke gegevens Coenraad L. "Coen" Slotemaker 


Gezin van Coenraad L. "Coen" Slotemaker

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Coenraad L. "Coen" Slotemaker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Coenraad L. "Coen" Slotemaker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Coenraad L. Slotemaker

Jacob Slotemaker
1882-> 1948

Coenraad L. Slotemaker
1956-2017


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Coenraad L. "Coen" Slotemaker



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 maart 1956 lag tussen -2,6 °C en 5,2 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 10,1 uur zonneschijn (88%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
      • 1 juni » De NV Alabastine Holland wordt opgericht en in Ammerzoden wordt gestart met tweedehandse Britse machines voor de productie van het vulmiddel.
      • 15 juni » Technische Universiteit Eindhoven opgericht
      • 30 juli » President Eisenhower tekent een resolutie waarmee In God We Trust het motto van de Verenigde Staten wordt.
      • 7 oktober » Zaligverklaring van Paus Innocentius XI.
      • 31 oktober » Britse en Franse troepen bombarderen Egyptische vliegvelden bij Suez, waarmee de gevechten tijdens de Suezcrisis beginnen
      • 6 november » Nederland trekt zich terug van de Olympische Spelen in Melbourne uit protest tegen de Sovjet-inval in Hongarije.
    • De temperatuur op 5 februari 2017 lag tussen -1,1 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,1 uur zonneschijn (44%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
      • 30 maart » De Zuid-Afrikaanse president Jacob Zuma ontslaat 9 van zijn 35 ministers, onder wie de gerespecteerde minister van Financiën, Pravin Gordhan.
      • 3 april » Kredietbeoordelaar Standard & Poor's verlaagt de kredietwaardigheid van Zuid-Afrika naar junkstatus. Die verlaging volgt op het besluit van president Jacob Zuma om 9 van zijn 35 ministers te ontslaan, onder wie de minister van Financiën.
      • 25 april » In Venezuela vallen bij een grote opstand van gedetineerden in de José Antonio-gevangenis in de oostelijke staat Anzoátegui zeker twaalf doden en elf gewonden.
      • 8 juni » Marc Peeperkorn, correspondent van de Volkskrant in Brussel, wint de Anne Vondelingprijs 2016 "voor heldere politieke journalistiek".
      • 16 juli » Ruim zeven miljoen Venezolanen spreken zich in een officieus referendum uit tegen de socialistische president Nicolás Maduro en zijn plannen een nieuwe grondwet te laten schrijven.
      • 20 augustus » Met 1749 dagen is het Kabinet Rutte II, het langstzittende kabinet van na de Tweede Wereldoorlog.
    • De temperatuur op 11 februari 2017 lag tussen -1,7 °C en 1,0 °C en was gemiddeld -0,4 °C. Er was 4,5 mm neerslag gedurende 7,1 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
      • 13 april » In Attractiepark Slagharen is de Gold Rush geopend, de achtbaan werd officieel geopend door directeur Wouter Dekkers en burgemeester Peter Snijders.
      • 25 april » In Venezuela vallen bij een grote opstand van gedetineerden in de José Antonio-gevangenis in de oostelijke staat Anzoátegui zeker twaalf doden en elf gewonden.
      • 8 mei » Voetballer Youri Tielemans van RSC Anderlecht wordt verkozen tot beste speler van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League en wint de Ebbenhouten Schoen.
      • 22 mei » Bij een aanslag in Manchester komen 22 mensen om het leven bij een concert van Ariana Grande.
      • 4 juni » De World Cup of Darts 2017 wordt gewonnen door Nederland. Raymond van Barneveld en Michael van Gerwen bezorgden hun land de Wereldtitel voor de 2e keer bij darts voor landenteams.
      • 5 augustus » Feyenoord wint de Johan Cruijff Schaal. Bekerwinnaar Vitesse wordt na strafschoppen verslagen. De wedstrijd wordt voor het eerst niet in Amsterdam gespeeld.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Slotemaker


    De publicatie Stamboom Slotemaker is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Slotemaker, "Stamboom Slotemaker", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-slotemaker/I891.php : benaderd 19 februari 2026), "Coenraad L. "Coen" Slotemaker (1956-2017)".