Stamboom Slot » Marinus Johannes Antonius SLOT (1907-1976)

Persoonlijke gegevens Marinus Johannes Antonius SLOT 


Gezin van Marinus Johannes Antonius SLOT

Hij is getrouwd met Johanna Maria VELDHUIS.

Zij zijn getrouwd op 1 augustus 1934 te Enschede, hij was toen 26 jaar oud.

RFN 92
CHAN
DATE 24 MAR 2005

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marinus Johannes Antonius SLOT?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marinus Johannes Antonius SLOT

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marinus Johannes Antonius SLOT

Johannes SLOT
1852-1917

Marinus Johannes Antonius SLOT
1907-1976

1934

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Marinus Johannes Antonius SLOT



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Akte burgerlijke stand G Enschede 1907 no 787 PK -vader
    2. BS G Enschede 1885 no 326
    3. BS O Enschede 1914 no
    4. Ov. Adv. CBG 1970-2000 - Slot blad 14
    5. BS O Enschede 1976 no -Graftombe RK Begraafplaats Enschede

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 september 1907 lag tussen 9,4 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 0,8 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
      • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
      • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
      • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
      • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
      • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
    • De temperatuur op 1 augustus 1934 lag tussen 14,6 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was 6,1 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 8,7 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
      • 9 februari » Het eerste kassucces van de Nederlandse geluidsfilm, 'De Jantjes' gaat in première.
      • 23 februari » Leopold III wordt na de dood van zijn vader Albert I koning der Belgen.
      • 2 maart » Peter Fick verbetert in New Haven het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 56,8. Het oude record (57,4) stond sinds 17 februari 1924 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot en collega-zwemmer Johnny Weissmuller.
      • 23 mei » Bonnie Parker en Clyde Barrow lopen in een hinderlaag van de politie en worden doodgeschoten.
      • 19 september » Bruno Hauptmann wordt gearresteerd voor de moord op de zoon van Charles Lindbergh.
    • De temperatuur op 27 oktober 1976 lag tussen 5,2 °C en 7,5 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1976: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,7 miljoen inwoners.
      • 29 maart » De laatste Britse militairen verlaten de Maldiven.
      • 9 mei » Ulrike Meinhof van de RAF wordt dood aangetroffen in haar cel in de gevangenis in Stuttgart-Stammheim.
      • 22 mei » Guy Thys wordt bondscoach van het Belgisch nationale voetbalteam.
      • 1 augustus » Niki Lauda crasht in Duitsland met zijn Ferrari hierbij vliegt zijn F1 wagen in brand. Dit gebeurde op de Nürburgring Nordschleife. Mede-racers redden hem uit het vuur. Door deze crash loopt Niki Lauda zijn kampioenschap mis. Dat jaar wordt James Hunt wereldkampioen.6 weken later racet Niki Lauda weer. Hij houdt aan deze crash wel blijvende brandwonden over.
      • 4 september » Palestijnse terroristen kapen een KLM-vliegtuig en eindigen op Cyprus.
      • 8 september » Officiële opening van het Estadio Manuel Martínez Valero in Elx, Spanje.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam SLOT

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam SLOT.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over SLOT.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam SLOT (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Slot is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Slot, "Stamboom Slot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-slot/I2994.php : benaderd 3 februari 2026), "Marinus Johannes Antonius SLOT (1907-1976)".