Stamboom Slot » Hendrina Gerarda JOOSTEN (1909-1952)

Persoonlijke gegevens Hendrina Gerarda JOOSTEN 


Gezin van Hendrina Gerarda JOOSTEN

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd

RFN 1116
CHAN
DATE 16 APR 2005
ORDI
DATE 26 APR 1938
PLAC Gendt
_CHUR RK
WITN Theodorus Wilhelmus Joosten en Wilhelmus Raaijmaker(s)
SOUR Genealogie Joosten

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrina Gerarda JOOSTEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrina Gerarda JOOSTEN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrina Gerarda JOOSTEN

Grada GERRITS
1846-1903

Hendrina Gerarda JOOSTEN
1909-1952


(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS G Gendt 1909 --Genealogie Joosten
    2. (Niet openbaar)
    3. BS O Gendt 1952 -Genealogie Joosten

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 juli 1909 lag tussen 8,5 °C en 21,6 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 2,2 mm neerslag. Er was 6,8 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 22 april » Scheepsramp op de Zuiderzee nabij Lemmer, 7 doden.
      • 24 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Everton in Viña del Mar.
      • 25 juli » Louis Blériot vliegt als eerste Het Kanaal over.
      • 15 augustus » Oprichting van voetbalclub VUC in Den Haag.
      • 12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.
      • 23 december » Albert I van België wordt koning.
    • De temperatuur op 18 november 1952 lag tussen -2,4 °C en 0,1 °C en was gemiddeld -1,1 °C. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1952: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,3 miljoen inwoners.
      • 28 april » Het Vredesverdrag van San Francisco treedt in werking; Japan herwint zijn soevereiniteit.
      • 7 mei » Eerste concept van een chip voor gebruik in computers, van Geoffrey Dummer.
      • 27 mei » Verdrag tot oprichting van de Europese Defensiegemeenschap (EDG).
      • 31 mei » Het sprookjesbos de Efteling in Kaatsheuvel wordt geopend.
      • 12 juli » Opening van het Ljudski vrt Stadion in Maribor, Slovenië.
      • 4 december » Door een combinatie van rook (smoke) en mist (fog) vallen in Londen veel doden. Het woord smog, een samentrekking van smoke en fog is geboren.
    • De temperatuur op 21 november 1952 lag tussen 1,3 °C en 5,0 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 5,5 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1952: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,3 miljoen inwoners.
      • 26 februari » De Engelse premier Winston Churchill maakt bekend dat het Verenigd Koninkrijk over een atoombom beschikt.
      • 28 april » Het Vredesverdrag van San Francisco treedt in werking; Japan herwint zijn soevereiniteit.
      • 7 mei » Eerste concept van een chip voor gebruik in computers, van Geoffrey Dummer.
      • 24 juni » In Duitsland verschijnt de eerste Bild Zeitung.
      • 13 september » Het eerste Jip en Janneke-verhaal verschijnt in het Nederlandse dagblad Het Parool.
      • 29 november » Benoeming van Domenico Tardini en Giovanni-Battista Montini tot pro-staatssecretaris voor buitengewone en gewone kerkelijke aangelegenheden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam JOOSTEN

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam JOOSTEN.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over JOOSTEN.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam JOOSTEN (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Slot is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Slot, "Stamboom Slot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-slot/I1346.php : benaderd 12 februari 2026), "Hendrina Gerarda JOOSTEN (1909-1952)".