Stamboom Sloot » Arnoldus Wilhelmus Johannes Sloot (1896-????)

Persoonlijke gegevens Arnoldus Wilhelmus Johannes Sloot 


Gezin van Arnoldus Wilhelmus Johannes Sloot


Notities over Arnoldus Wilhelmus Johannes Sloot

_UID 40D6CA3D826C41C991AAA5A88BED74A42DD9

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arnoldus Wilhelmus Johannes Sloot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Arnoldus Wilhelmus Johannes Sloot

Jan Sloot
1828-± 1882

Arnoldus Wilhelmus Johannes Sloot
1896-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 mei 1896 lag rond de 10,9 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 maart » De Franse natuurkundige Antoine Henri Becquerel ontdekt het fenomeen radioactiviteit.
      • 28 maart » Première van de opera Andrea Chénier
      • 5 april » Opening van de eerste moderne Olympische Spelen in Athene, Griekenland. Zie ook 6 april.
      • 2 juni » De in Engeland werkende Italiaanse ingenieur Guglielmo Marconi ontvangt patent voor zijn uitvinding van de draadloze telegrafie.
      • 27 augustus » Engels-Zanzibarese Oorlog, kortste oorlog uit de geschiedenis, Zanzibar capituleerde na 38 minuten.
      • 13 september » Paus Leo XIII verklaart in zijn apostolische brief Apostolicae Curae de priester- en bisschopswijdingen en Apostolische successie in de Kerk van Engeland ongeldig.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Sloot

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sloot.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sloot.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sloot (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Sloot is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Paulus Kruijer, "Stamboom Sloot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-sloot/I1455.php : benaderd 1 maart 2026), "Arnoldus Wilhelmus Johannes Sloot (1896-????)".