Stamboom Slomp » Jan Slomp (1865-1937)

Persoonlijke gegevens Jan Slomp 


Gezin van Jan Slomp

Hij heeft/had een relatie met Johanna Mulder.

De relatie startte


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Slomp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Slomp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Slomp

Jan Slomp
1865-1937



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Jan Slomp



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 februari 1865 lag rond de -11,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 22 februari » Tennessee neemt een nieuwe grondwet aan waarin slavernij is afgeschaft.
      • 5 mei » De eerste treinroof vindt plaats in de buurt van North Bend, Ohio (Verenigde Staten).
      • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Onbevlekte Maria of Paters van Chavagnes door Paus Pius IX.
      • 5 juli » De eerste maximumsnelheidswet wordt doorgevoerd in Groot-Brittannië.
      • 9 oktober » In de Amerikaanse staat Pennsylvania wordt gestart met de aanleg van de eerste oliepijplijn.
      • 17 december » Leopold II wordt koning der Belgen.
    • De temperatuur op 7 januari 1937 lag tussen 5,9 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 2,8 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 21 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Universidad Católica.
      • 3 juni » De Engelse ex-koning Eduard VIII trouwt met zijn grote liefde Wallis Simpson. De verliefde koning mocht van de Engelse regering niet met haar trouwen omdat Wallis reeds gescheiden was en bovendien was zij Amerikaanse. De koning deed daarom eind 1936 afstand van de troon. Het echtpaar gaat vanaf dan verder leven als Hertog en Hertogin van Windsor in Frankrijk.
      • 4 juni » Introductie van de winkelwagen door supermarkteigenaar Sylvan Goldman.
      • 20 juli » In Cali (Colombia) wordt het Estadio Pascual Guerrero officieel in gebruik genomen.
      • 29 november » Prins Bernhard botst te Diemen met 160 kilometer per uur op een vrachtwagen. Hij raakt zwaargewond.
      • 21 december » De eerste versie van het plan voor Fall Grün wordt door de Duitse militairen afgeleverd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Slomp

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Slomp.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Slomp.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Slomp (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Slomp is opgesteld door Wander Slomp.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Wander Slomp, "Stamboom Slomp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-slomp/I435.php : benaderd 17 oktober 2026), "Jan Slomp (1865-1937)".