Stamboom Slobbé » Aaltje van Gorkum

Persoonlijke gegevens Aaltje van Gorkum 

  • Zij is geboren in Idaarderadeel Friesland Nederland.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 juni 2008.

Gezin van Aaltje van Gorkum

Zij is getrouwd met Gabe Smit.

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1886 te Idaarderadeel fr Nederland.


Kind(eren):

  1. Pieter Smit  1895-????

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje van Gorkum

Aaltje van Gorkum
????-

1886
Pieter Smit
1895-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 mei 1886 lag rond de 11,8 °C. De winddruk was 14 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 56%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
    • 8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
    • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
    • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
    • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
    • 30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.

Over de familienaam Van Gorkum


De publicatie Stamboom Slobbé is opgesteld door Y. Slobbé (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Y. Slobbé, "Stamboom Slobbé", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-slobbe/R4152.php : benaderd 10 januari 2026), "Aaltje van Gorkum".