Stamboom Slits » Catharina Elisabeth Lensink (1873-1961)

Persoonlijke gegevens Catharina Elisabeth Lensink 


Gezin van Catharina Elisabeth Lensink

Zij is getrouwd met Christiaan Wilhelm Slot.

Zij zijn getrouwd op 4 juli 1895 te Arnhem, Gelderland, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Willem Gerrit Slot  1896-???? 
  2. Geertruida Slot  1898-????
  3. Lodewijk Slot  1908-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Elisabeth Lensink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina Elisabeth Lensink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Elisabeth Lensink


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Open Archieven, via https://www.openarch.nl/gld:73F0E941-D72...
      Geboorte op 24 oktober 1873 te Arnhem

      Personen:

      - Kind > Catharina Elisabeth Lensink, vrouw
      - Vader > Willem Gerrit Lensink, timmerman
      - Moeder > Wilhelmina Hermanna Neelmeijer, zonder beroep

      Bron:

      Gelders Archief, Arnhem, BS Geboorte
      Burgerlijke stand Gelderland, dubbelen, Arnhem, archiefnummer 207, inventarisnummer 77.09, 25 oktober 1873, Arnhem, Geboorteregister, aktenummer 1022

    2. Graftombe.nl, via https://www.graftombe.nl/names/info/1367...
    3. Open Archieven, via https://www.openarch.nl/hua:834282A9-BDC...
      Overlijden op 21 september 1961 te Rhenen

      Personen:

      - Overledene > Catharina Elisabeth Lensink, vrouw
      - Partner > Christiaan Wilhelm Slot
      - Vader > Willem Gerrit Lensink
      - Moeder > Wilhelmina Hermanna Neelmeijer

      Bron:

      Het Utrechts Archief, Utrecht, BS Overlijden
      Burgerlijke Stand van de gemeenten in de provincie Utrecht 1961-1970, Rhenen, archiefnummer 1221-2, inventarisnummer 1729, 21 september 1961, Rhenen 1961, aktenummer 105

    4. Open Archieven, via https://www.openarch.nl/gld:11459503-DDA...
      Huwelijk op 4 juli 1895 te Arnhem

      Personen:

      - Bruidegom > Christiaan Wilhelm Slot, spiegelmaker
      - Vader van de bruidegom > Lodewijk Slot, spiegelmaker
      - Moeder van de bruidegom > Geertruida van der Spek, zonder beroep
      - Bruid > Catharina Elisabeth Lensink, zonder beroep
      - Vader van de bruid > Willem Gerrit Lensink, timmerman
      - Moeder van de bruid > Wilhelmina Hermanna Neelmeijer, zonder beroep

      Bron:

      Gelders Archief, Arnhem, BS Huwelijk
      Burgerlijke stand Gelderland, dubbelen, Arnhem, archiefnummer 207, inventarisnummer 180.01, 4 juli 1895, Arnhem, Huwelijksregister, aktenummer 197

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 oktober 1873 lag rond de 6,5 °C. Er was 4 mm neerslag. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
    • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Japan gaat over op de gregoriaanse kalender.
      • 28 februari » Armauer Hansen ontdekt de bacil die verantwoordelijk is voor de ziekte lepra
      • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
      • 26 maart » Nederland stelt de sultan van Atjeh een ultimatum, zie Atjehoorlog.
      • 20 mei » Levi Strauss en Jacob Davis krijgen patent op de spijkerbroek.
      • 27 oktober » Joseph Glidden vraagt octrooi aan op prikkeldraad.
    • De temperatuur op 4 juli 1895 lag rond de 16,2 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 4 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Hønefoss BK.
      • 13 februari » De gebroeders Lumière verkrijgen in Parijs patent op hun cinematograaf.
      • 24 maart » Bisschopswijding van Henricus van de Wetering, hulpbisschop van Utrecht, in de Sint Vituskerk te Hilversum.
      • 16 april » Hockey en Bandy Club "Haarlem & Omstreken" wordt opgericht, een van de voorlopers van het huidige HC Bloemendaal.
      • 25 mei » De republiek van Taiwan wordt gesticht, met Tang Ching-sung als president.
      • 10 november » Eerste voorstelling van de cinematograaf van de gebroeders Lumière in Brussel.
    • De temperatuur op 21 september 1961 lag tussen 11,0 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 4,5 uur zonneschijn (36%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
      • 17 april » Mislukte invasie in de Varkensbaai (Cuba).
      • 20 april » De eerste stereo radio-uitzendingen, in de Verenigde Staten.
      • 31 mei » Oprichting van de Republiek van Zuid-Afrika.
      • 9 juni » In Turkije wordt een nieuwe grondwet van kracht met een tweekamerstelsel, die de militaire regering heeft aangenomen.
      • 15 augustus » In de DDR begint men met de bouw van de betonnen Berlijnse Muur.
      • 30 oktober » De grootste ontploffing aller tijden. Genaamd de Tsar Bomba. De bom werd tot ontploffing gebracht om 11.32 uur Moskouse tijd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Lensink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lensink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lensink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lensink (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Slits is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Paul Slits, "Stamboom Slits", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-slits/I1281.php : benaderd 6 januari 2026), "Catharina Elisabeth Lensink (1873-1961)".