Stamboom Slits » Christiaan den Uijl (1911-)

Persoonlijke gegevens Christiaan den Uijl 


Gezin van Christiaan den Uijl

Hij is getrouwd met Teuntje Verweij.

Zij zijn getrouwd op 22 september 1938 te Veldhuizen, Vleuten-De Meern, Utrecht, Nederland, hij was toen 27 jaar oud. Zij waren respectievelijke 27 jaar en 24 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christiaan den Uijl?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Christiaan den Uijl

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Christiaan den Uijl

Christiaan den Uijl
1911-

1938

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Oudenrijn, Geboorteregister 1911 (21-01-1911 t/m 26-12-1911), aktenummer 2, 20 januari 1911 / Het Utrechts Archief
    2. Veldhuizen, Huwelijksregister 1938 (05-05-1938 t/m 02-12-1938), aktenummer 4, 22 september 1938 / Het Utrechts Archief

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 januari 1911 lag tussen -0,1 °C en 3,5 °C en was gemiddeld 2,1 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Première van de opera Der Rosenkavalier van Richard Strauss in Dresden.
      • 31 mei » De Titanic wordt te water gelaten.
      • 10 juli » Brand in twaalf panden op de Dam te Zaandam, zes doden.
      • 21 augustus » De Mona Lisa wordt op klaarlichte dag gestolen uit het Louvre in Parijs.
      • 30 oktober » In Brussel vindt onder leiding van Hendrik Lorentz de allereerste Solvay-conferentie plaats.
      • 14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.
    • De temperatuur op 22 september 1938 lag tussen 12,8 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 5,0 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 10 april » In Oostenrijk wordt een referendum gehouden over de op 13 maart voltrokken Anschluss, de vereniging van Oostenrijk en Duitsland. Een overweldigende meerderheid geeft aan voorstander te zijn.
      • 26 mei » Eerste uitzending van de AVRO-quiz Hersengymnastiek.
      • 11 juni » België wordt opgeschud door de aardbeving bij Zulzeke met een sterkte van 5,6 op de schaal van Richter.
      • 23 september » De Ara Pacis Augustae wordt voor de tweede keer in zijn bestaan ingewijd. Sindsdien is het een van de beroemdste Romeinse monumenten.
      • 9 oktober » Demonstratie van de eerste hoogtemeter op basis van radiogolven, in New York.
      • 22 oktober » Demonstratie van de xerografie door Chester Carlson.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Den Uijl

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Den Uijl.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Den Uijl.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Den Uijl (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Slits is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Paul Slits, "Stamboom Slits", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-slits/I1201.php : benaderd 10 januari 2026), "Christiaan den Uijl (1911-)".