Stamboom Slatman - Huijboom » Dora Huijboom (1916-2011)

Persoonlijke gegevens Dora Huijboom 


Gezin van Dora Huijboom

Zij is getrouwd met Cornelis Anthonius Poel.

Zij zijn getrouwd op 29 april 1943 te Velsen, zij was toen 26 jaar oud.

Met meerdere stellen tegelijk getrouwd, moesten ook tegelijk 'ja ' zeggen, in het wit, dat werd net een beetje de mode toen (volgens overlevering).

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dora Huijboom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dora Huijboom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dora Huijboom


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://noord-hollandsarchief.nl/bronnen/archieven?mizig=210&miadt=236&miaet=1&micode=358.127&minr=8840850&miview=inv2
    2. katholiek Zaanstreek zuid
    3. https://www.online-familieberichten.nl/zoeken.asp?command=show&id=934079

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 augustus 1916 lag tussen 12,7 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 21,7 mm neerslag. Er was 1,6 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
      • 21 februari » Frankrijk - begin van de Slag om Verdun.
      • 15 augustus » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Atlas Guadalajara.
      • 15 september » Voor het eerst worden tanks ingezet op een slagveld. Tijdens de Slag aan de Somme zetten de Britten 49 Mark I-tanks in.
      • 7 oktober » De Provinciale Utrechtse Elektriciteits Maatschappij wordt opgericht.
      • 18 november » De slag aan de Somme eindigt.
    • De temperatuur op 29 april 1943 lag tussen 0,2 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 11,9 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 8 juni » Bijna 1300 Joodse kinderen worden in één trein van Kamp Westerbork naar Sobibór getransporteerd, waar ze drie dagen later worden vergast.
      • 28 augustus » De Deense regering treedt af nadat de Duitse bezetter een ultimatum heeft gesteld omtrent het straffen van verzetsstrijders.
      • 10 september » Duitse troepen bezetten Rome.
      • 11 september » De nazi's beginnen met de vernietiging van de getto's van Minsk en Lida in Wit-Rusland.
      • 7 oktober » Japan executeert 100 Amerikaanse gevangenen op Wake.
      • 4 december » Het Joegoslavische Verzet vormt een voorlopige regering.
    • De temperatuur op 3 november 2011 lag tussen 11,4 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 11 januari » Na overvloedige regenval komen meer dan 500 mensen om door overstromingen en modderstromen in de Braziliaanse staat Rio de Janeiro.
      • 17 april » Het eerste seizoen van Game of Thrones wordt gereleased op de Amerikaanse zender HBO
      • 10 juni » President Hugo Chávez van Venezuela wordt opgenomen in een ziekenhuis op Cuba.
      • 28 juni » De Franse minister Christine Lagarde treedt af en wordt benoemd tot directeur van het Internationaal Monetair Fonds, ter vervanging van Dominique Strauss-Kahn.
      • 22 juli » In Noorwegen komen 77 mensen, vooral jongeren, om het leven als gevolg van twee aanslagen: een bomaanslag in Oslo en een reeks beschietingen tijdens een jongerenkamp van de Arbeiderspartij op het eiland Utøya.
      • 6 december » Na een recordformatie van 541 dagen treedt in België de regering-Di Rupo aan.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1913 » Jan Ekier, Pools pianist en componist († 2014)
    • 1914 » Robert Herman, Amerikaans natuurkundige († 1997)
    • 1915 » Ingrid Bergman, Zweeds actrice († 1982)
    • 1916 » Leo Horn, Nederlands voetbalscheidsrechter († 1995)
    • 1918 » Clemens Roothaan, Nederlands-Amerikaans natuurkundige en informaticus († 2019)
    • 1920 » Charlie Parker, Amerikaans jazzsaxofonist († 1955)

    Bron: Wikipedia

    • 2009 » Archie Baird (90), Schots voetballer
    • 2009 » Carl Ballantine (92), Amerikaans goochelaar, komiek en acteur
    • 2009 » Francisco Ayala (103), Spaans schrijver, essayist en vertaler
    • 2010 » Viktor Tsjernomyrdin (72), Russisch politicus
    • 2011 » Peeter Kreitzberg (62), Estisch politicus en wetenschapper
    • 2013 » Gerard Cieślik (86), Pools voetballer

    Over de familienaam Huijboom

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Huijboom.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Huijboom.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Huijboom (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Karin & Ed Slatman, "Stamboom Slatman - Huijboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-slatman/I760.php : benaderd 28 februari 2026), "Dora Huijboom (1916-2011)".