Stamboom Sies » Janny Sies (1944-2019)

Persoonlijke gegevens Janny Sies 


Gezin van Janny Sies

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Janny Sies?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Janny Sies

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Janny Sies

Dirk Sies
1882-1953
Adriaan Sies
1911-1996

Janny Sies
1944-2019


(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 oktober 1944 lag tussen 8,3 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 30 juni » Voorlopig verschijnt het laatste nummer van het Dagblad van het Oosten.
    • 1 augustus » Anne Frank schrijft voor het laatst in haar dagboek.
    • 2 september » Tweede Wereldoorlog: de geallieerde troepen trekken België binnen.
    • 29 september » Sovjet-troepen trekken Joegoslavië binnen.
    • 30 oktober » De gaskamers van Auschwitz worden voor de laatste keer gebruikt.
    • 7 november » Franklin D. Roosevelt wordt voor een vierde termijn als president van de VS gekozen, een unicum in de Amerikaanse geschiedenis.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1942 » Daliah Lavi, Israëlisch actrice, zangeres en model († 2017)
  • 1943 » Bernd Gentges, Belgisch politicus
  • 1943 » Bertil Roos, Zweeds autocoureur († 2016)
  • 1943 » Jakob "Köbi" Kuhn, Zwitsers voetballer en voetbalcoach († 2019)
  • 1944 » Ton Koopman, Nederlands musicus, dirigent, organist en klavecinist
  • 1945 » Dusty Rhodes, Amerikaans professioneel worstelaar († 2015)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Sies

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sies.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sies.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sies (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Sies is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
N.P.P. Sies, "Stamboom Sies", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-sies/XI1815.php : benaderd 25 januari 2026), "Janny Sies (1944-2019)".