Stamboom Sies » Jonas Troostwijk (1909-1970)

Persoonlijke gegevens Jonas Troostwijk 

  • Hij is geboren op 16 mei 1909 in Amsterdam Noord-Holland Nederland.
  • Beroep: Handelsagent.
  • Hij is overleden op 20 mei 1970, hij was toen 61 jaar oud.
  • Een kind van Mozes Troostwijk en Hanna Querido
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 september 2025.

Gezin van Jonas Troostwijk

Hij is getrouwd met Hanna van Dijk.

Zij zijn getrouwd op 7 september 1932 te Amsterdam Noord-Holland Nederland, hij was toen 23 jaar oud.

Het echtpaar is gescheiden 9 juni 1958 te Amsterdam Noord-Holland Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jonas Troostwijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jonas Troostwijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jonas Troostwijk

Hanna Querido
1871-????

Jonas Troostwijk
1909-1970

1932

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 mei 1909 lag tussen 0,9 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 6,3 mm neerslag. Er was 7,7 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 16 januari » Ernest Shackleton ontdekt de magnetische zuidpool.
    • 31 maart » De kiel van de Titanic wordt gelegd.
    • 31 maart » Servië accepteert Oostenrijks gezag over Bosnië en Herzegovina.
    • 22 april » Scheepsramp op de Zuiderzee nabij Lemmer, 7 doden.
    • 27 juni » In Etten-Leur vindt de eerste gemotoriseerde vlucht boven Nederland plaats. De piloot is de Franse luchtvaartpionier Charles de Lambert.
    • 26 juli » In Catalonië begint de Tragische week, een opstand die hardhandig wordt neergeslagen.
  • De temperatuur op 7 september 1932 lag tussen 10,5 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 6,0 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Ernest Lawrence vraagt octrooi aan op het cyclotron.
    • 19 maart » Bisschopswijding van Guillaume Lemmens, bisschop-coadjutor van Roermond in Nederland, door aartsbisschop Joannes Jansen van Utrecht.
    • 19 maart » Opening van de Sydney Harbour Bridge.
    • 10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
    • 11 juli » Muhammad Ali Bey al-Abid wordt president van Syrië.
    • 25 december » Als eerste in de geschiedenis speelt de BBC een magnetische geluidsopname af in een radio-uitzending.
  • De temperatuur op 20 mei 1970 lag tussen 5,6 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 7,8 uur zonneschijn (49%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
    • 17 augustus » Lancering van Venera 7, het eerste ruimtetuig dat op Venus landt.
    • 26 augustus » President Jafaar Numeiri van Soedan maakt bekend dat alle kranten en persbureaus in het Afrikaanse land worden genationaliseerd.
    • 10 oktober » Fiji wordt onafhankelijk.
    • 12 december » De eerste strip van Jan, Jans en de kinderen verschijnt in de Libelle.
    • 16 december » Het Russische ruimteschip Venera is het eerste ruimteschip dat afdaalt in de atmosfeer van Venus.
    • 17 december » De rechtszaak betreffende het bloedbad van Mỹ Lai begint.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Troostwijk


De publicatie Stamboom Sies is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
N.P.P. Sies, "Stamboom Sies", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-sies/I51572.php : benaderd 7 februari 2026), "Jonas Troostwijk (1909-1970)".